Víkend patří mužským týmům

28. 3. 2014

Klub

3 minuty čtení

Tento víkend se bude točit pouze kolem mužských kategorií. Do boje vyrazí mužské céčko, junioři, dorostenci, starší žáci a elévové.

V neděli se mužské céčko přestaví ve sportovní hale v Králově Dvoře. Tam na ně bude čekat Olymp Praha, který je momentálně na prvním místě a bude teda chtít podpořit své naděje na postup ziskem dalších důležitých bodů. Druhé utkání odehrají hoši proti dalšímu pražskému soupeři a to sice týmu Wizards.
 
Na Kladno vycestují v sobotu odpoledne naši junioři. Ti si budou chtít po minulém kole, ve kterém zaznamenali dvě těsné prohry pouze o jednu branku, spravit chuť. Soupeři jim budou Kladno a rezerva Tatranu Střešovice.
 
Dorostenci odehrají své zápasy v sobotu odpoledne v Kralupech nad Vltavou. Čekají je dvě bezesporu těžká utkání a to proti rezervě Sparty a Tatranu. Jak Sparta, tak Tatran jsou v tabulce hned za Vinohrady, očekávají se tedy dvě hodně těžká a vyrovnaná utkání.
 
Do Kutné Hory vycestují starší žáci. Tam na ně bude čekat domácí tým SKP Olympia Kutná Hora a pražský Bučis. Třetího soupeře určí až výsledky v těchto zápasech. Posledním týmem, který se o víkendu zapojí do soutěží jsou elévové. V Mladé Boleslavi je budou čekat zápasy s Kladnem, Black Angels a další zápas o umístění.
 

SOBOTA:

Junioři:
13:00 TJ X3M SKV – FBC Kladno (Přetlaková Kladno)
16:00 TJ X3M SKV - Tatran Střešovice B-Boys (Přetlaková Kladno)
 
Dorostenci:
16:10 TJ X3M SKV - AC Sparta Praha Florbal B (Kralupy nad Vltavou)
18:30 TJ X3M SKV -  Tatran Střešovice B-Boys (Kralupy nad Vltavou)
 
Starší žáci:
11:00 TJ X3M SKV - SKP Olympia Kutná Hora (BIOS Kutná Hora)
12:20 TJ X3M SKV - FC Bučis Team B (SH BIOS Kutná Hora)
 
Elévové:
9:00 TJ X3M SKV - FBC Kladno bílí (Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav)
10:10 TJ X3M SKV - BLACK ANGELS black (Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav)
 

NEDĚLE:

Muži C:
12:00 TJ SKV C - FbK Olymp Praha (Králův Dvůr)
16:30 TJ SKV C - Wizards DDM Praha 10 C (Králův Dvůr)
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.