Ženy vybojovaly alespoň bod

2. 10. 2012

Klub

3 minuty čtení

Druhý víkend sezony je za námi, v obou dvou dnech se do hry dostalo několik týmů SKV.

Ženy vstoupily do sezony domácím turnajem, kde se nejprve utkaly s týmem Florbalová akademie MB Ovocné Báze, se kterým prohrály 3:6. To druhý zápas už dopadl lépe. Proti rezervě slavného Herbadentu dokázaly naše ženy po dramatickém průběhu v závěru udržet remízu 3:3 a připsaly si tak první letošní bod do tabulky první ligy žen. Dvěma asistencemi se blýskla Tereza Plecitá.
 
Už v osm ráno v Králově Dvoře nastoupil ke svému prvnímu zápasu tým mužů C. Kombinovaná sestava s několika juniory dokázala vyhrát nad "céčkem" extraligového Chodova 4:2. I dorostenci začínali svoji soutěž v sobotu v hale Tatranu ve Střešovicích. V prvním utkání nestačili na tým z Mladé Boleslavi 4:7, a ani ve druhém zápase proti Chodovu nedokázali zvítězit, ačkoliv po první třetině vedli 2:0. Chodov vyhrál 9:3. Mladší žáci naopak dokázali ve svém koši dvakrát zvítězit, a to nad týmem FbC Panthers poměrem 2:1 a nad Spartou B 6:3.

V neděli se juniorská rezerva doma na Vinohradech prezentovala dvěma zápasy proti Spartě B a FBC Pitbulls Kolín. Po dvou vyrovnaných zápasech nakonec oba dva těsně ztratili, 5:6 a 4:5. Dorostenky v hale na Děkance nejprve vyzvaly tým Florbalová akademie MB a dostaly od něj 13 branek. Ve druhém zápase nestačily na favorita soutěže Elite Praha. Zápas měl jednoznačný průběh a Elite, ač hrající v sedmi hráčkách, vyhrálo 15:0.
 

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Ženy A:
TJ SKV - Florbalová akademie MB OvocnéBáz 3:6
TJ SKV - Herbadent SJM Praha 11 B 3:3

Muži C:
TJ SKV - TJ JM Chodov 4:2

Dorostenci:
TJ SKV - BILLY BOY Mladá Boleslav 4:7
TJ SKV - TJ JM Chodov 3:9

Mladší žáci:
TJ SKV - FbC Panthers 2:1
TJ SKV - AC Sparta Praha Florbal B 6:3
TJ SKV - Athletics Praha 4:6

Junioři B:
TJ SKV - AC Sparta Praha Florbal B 5:6
TJ SKV - FBC Pitbulls Kolín 4:5

Dorostenky:
TJ SKV - ELITE PRAHA team FUTURE DDM P6 0:15
TJ SKV - Florbalová akademie MB ŠkoEnergo 0:13
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.