Vinohradští se chystají na finále!

28. 3. 2014

Muži A

1 minuta čtení

Sokolové o víkendu načnou své snažení o postup do extraligy. V sobotu i v neděli se v rámci finále 1. ligy střetnou s brněnským Hattrickem na jeho půdě.

Svěřenci trenéra Jana Pazdery vyřadili ve čtvrtfinále Znojmo a v semifinále si poradili s Českou Lípou. Obě dvě série musel rozhodnout až pátý zápas. Jenže ani Brno nemělo lehkou cestu do finále 1. ligy. Nejprve porazilo 3:1 Ústí, v semifinále ovšem zažilo napínavou sérii s Litvínovem. Hattrick o svém postupu rovněž rozhodl až v pátém utkání.

Úvodní dva zápasy se uskuteční na půdě soupeře. Druhý tým základní části bude Vinohrady hostit v sobotu od osmi hodin a v neděli od pěti. Oba dva zápasy se uskuteční v hale Tatranu Bohunice. O týden později se série přesune na Vinohrady. Přivezou si Vinohradští z Brna nějaké vítězství?

Sobota 29. 3. 2014, 20:00:
FBŠ Hattrick Brno - TJ X3M SKV (Tatran Bohunice)

Neděle 30. 3. 2014, 17:00:
FBŠ Hattrick Brno - TJ X3M SKV (Tatran Bohunice)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.