Salming Natural Running

8. 4. 2014

Klub

3 minuty čtení

Sezona se chýlí ke konci a za pár měsíců již začne příprava na tu další, neodmyslitelně spojená s běháním. O to, aby Vám to běhalo stejně jako našim Boys a Ladies v uplynulé sezoně, se postará náš partner Salming.

Naším cílem je vyvíjet takové běžecké boty, které budou nejen kvalitní, funkční a se zajímavým designem, ale zároveň budou běžcům pomáhat běhat lepším způsobem, s menší námahou a bez zranění. Proto nechceme jen vydat další katalog s produkty s naší značkou, ale chceme běžcům připomenout, že člověk běhá již tisíce let a je to pro něj zcela přirozená činnost. Přicházíme s uceleným konceptem, který nazýváme přirozeným běháním – Salming Natural Running. 
 
Pro nás je Natural Running pocit i technika jako při běhání naboso, ovšem s botami na nohách. V našem konceptu se dozvíte, proč si myslíme, že tento pohled na běhání je správný a o jaké studie se opíráme. Dozvíte se v něm jak správně běhat – jak došlapovat, jaký mít postoj těla, jakou frekvencí běhat, jakých nejčastějších chyb se můžete při běhání dopustit a mnoho dalších zajímavých informací. To vše je doplněno o názorná videa z naší Salming Running Academy, kterými vás provedou naši ambasadoři Jonas Colting (dvojnásobný mistr světa v ultramaratonu) a Ida Salonen (juniorská mistryně severských zemí v krátkém maratonu). 
 
A samozřejmě, abyste mohli běhat přirozeně, s menší námahou a bez zranění, potřebujete k tomu také správné boty, které vám chceme představit. Máme připraveny čtyři různé typy bot, se kterými si svůj běh opravdu užijete. V barevných provedeních pro muže i ženy:
 
SALMING DISTANCE – stvořeny k dálkám 
SALMING SPEED – stvořeny k rychlosti 
SALMING RACE - stvořeny k závodění 
SALMING XPLORE – poznej svá chodidla 
 
To vše a mnoho dalších informací o nové značce na běžeckém trhu se dozvíte na www.salmingrunning.cz.
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.