Ženy B stvrdily svůj postup

10. 4. 2014

Klub

2 minuty čtení

O víkendu se do hry zapojilo ženské béčko, céčko a elévové hrající systémem 3+1.

Ženské béčko sice zaváhalo a v zápase s Athletics prohrálo o jednu branku, nicméně ve druhém zápase zvítězilo nad Plzní a tímto vítězství završilo svůj suverénní postup. B tým ještě čeká dohrávka s Bohemians, ale případná prohra už postup našich děvčat neohrozí. Ženské céčko vyhrálo nad Plzní a remizovalo s Královým Dvorem. Čekají je ještě dva zápasy a stále tak mají šanci se umístit na nádherném třetím místě.
 
Elévové v soutěži 3+1 zažili opravdu divoký víkend. Všechny zápasy odehráli s pražskými soupeři. V prvním zápase vyhráli nad 101. Sportovní poměrem 5:3. Další dvě utkání byly opravdu divoké přestřelky, v obou zápasech bohužel se smutným koncem pro naše mladé naděje. Olympu podlehli 8:9 a SK Dvojce Praha 9:12.
 

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Ženy B:
TJ SKV - Athletics Praha 3:4
TJ SKV - Slavia VŠ Plzeň B 3:2
 
Ženy C:
TJ SKV - T.B.C. Králův Dvůr 3:3
TJ SKV - Slavia VŠ Plzeň B 3:2
 
Elévové 3+1:
TJ X3M SKV - 101. Sportovní klub Praha 5:3
TJ X3M SKV - FbK Olymp Praha Zeus 8:9
TJ X3M SKV - SK Dvojka Praha 9:12
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.