Kromě Superfinále se o víkendu hrají i další soutěže!

10. 4. 2014

Klub

2 minuty čtení

Nedělní den bude patřit Superfinále florbalu, v sobotu však do akce vstupují i jiné kategorie a do hry vstoupí i několik vinohradských celků.

Netradičně začneme od těch nejmladších, v sobotu totiž na Barrandově nastoupí v druhém koši naše naděje z řad elévů. Sokol si zahraje nejprve v 10:10 s Bučis teamem, v 11:20 pak proti Spartě. O jejich dalším trvání v elévské lize rozhodne ještě poslední zápas, v němž se naše naděje střetnou s někým z trojice FA Mladá Boleslav, Kobylisy a Sokol Rudná.
 
Dalším týmem, který o víkendu nastoupí v barvách SKV, jsou muži D. Do Neveklova vycestují kvůli zápasům s FbK Koleje Slovan a s Florbalem Praha. Mužům se zatím nedaří a s deseti body se krčí na předposledním místě. Víkendoví soupeři se seřadili na čtvrtém a pátem místě a SKV tak půjde do zápasů v roli outsidera.
 
Jediným dívčím oddílem, který zasáhne do bojů v sobotu, budou dorostenky. Ke svým utkáním se vydají do Kutné Hory, kde změří síly nejprve s dorostenkami Vos, na které v tabulce ztrácejí pouhé čtyři body, a poté se stejně starými hráčkami Panthers, které jsou v tabulce poslední a v letošním ročníku nasbíraly pouhé čtyři body.
 

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži D:
9:10 TJ SKV – FbK Koleje Slovan (Neveklov)
11:30 TJ SKV – Florbal Praha (Neveklov)
 
Dorostenky:
10:10 TJ X3M SKV – FBK Realstick Vosy Praha (BIOS Kutná Hora)
12:30 TJ x3m SKV – FbC Panthers (BIOS Kutná Hora)
 
Elévové:
10:10 TJ X3M SKV – FC Bučis Team (Barrandov)
11:20 TJ X3M SKV – AC Sparta Praha Florbal RED (Barrandov)
+ zápas o umístění
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.