Ve čtvrtek s Českou Lípou. Zápas slibuje atraktivní podívanou

27. 9. 2012

Muži A

3 minuty čtení

Vinohrady ve čtvrtek večer sehrají svůj druhý zápas v letošní sezoně na domácí půdě. Hostem bude ambiciózní Česká Lípa i s reprezentantem Štěpánem Slaným.

A bude to opravdová bitva. Oba týmy ve druhém kole prohrály a ztrátu budou chtít co nejrychleji dohnat. „Oproti zápasu v Litvínově musíme rozhodně zlepšit nasazení a vstup do utkání, tyto věci se nám vůbec nepodařily,“ vyjmenovává obránce Michal Dolejš, co sokolové potřebují změnit oproti poslednímu zápasu v Litvínově, který SKV prohrálo 8:5. „Musíme to brát jako varování a poučení do celé sezony. Jsme teprve na začátku, takže rozhodně nemůžeme dělat nějaké unáhlené závěry,“ klidní zároveň emoce z nedělní porážky.

S Českou Lípou už Vinohrady mají nějaké zkušenosti z letní přípravy. „Budeme hrát sice s nováčkem první ligy, ale už víme, co od něj můžeme očekávat, protože jsme se s nimi v létě dvakrát střetli. Oba zápasy jsme sice prohráli, ale bylo to na turnajích, kde jsme ještě hledali ideální sestavu a zkoušeli nové hráče. Výsledek tedy nebyl tím nejdůležitějším. Rozhodně to nebude jednoduché utkání, ale myslím, že víme, na co se připravit a co od České Lípy očekávat,“ shrnul Dolejš vše důležité, co o soupeří ví z letního přípravného období.

„Doufám, že ve čtvrtek bude návštěva dobrá. Vím, že se kluci o propagaci tohoto zápasu starají a snad to i přiláká nějaké diváky,“ doufá Dolejš v solidní návštěvu. A bude se na co koukat. Česká Lípa v prvním kole získala tři body na horké půdě Hattricku Brno. Ve druhém zápase sice padla s Kladnem 2:4, obě branky však vstřelil reprezentant Štěpán Slaný, což by mohlo být pro sokoly varováním.

Zápas se hraje v předvečer státního svátku, proto je to ideální příležitost, jak strávit čas před prodlouženým víkendem. Ve dvacet hodin se tak přijďte společně s námi pobavit do vinohradské Rieger areny!

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.