Elévové za podpory mužského áčka postoupili do nejvyššího koše

14. 4. 2014

Elévové

2 minuty čtení

V sobotu se elévové hrající ligu systémem 5+1 zúčastnili dalšího kola, ve kterém se chtěli pokusit o návrat do nejvyššího výkonnostního koše.

K prvnímu zápasu jsme nastoupili proti FC Bučis, a i když výsledek vypadá jednoznačně, na hřišti to zase tak jednoduché nebylo. Druhý zápas proti Spartě byl jako vždy velmi vyrovnaný. Za velké podpory fanoušků a díky tomu, že hráči plnili pokyny trenérů, svítil na konci zápasu na světelné tabuli výsledek 3:2 pro SKV.

Díky dvěma výhrám jsme měli jistý postup do finále, kde naším soupeřem byla Florbalová akademie Mladá Boleslav. Ničeho jsme se nelekli, dál jsme se snažili poslouchat trenéry a nakonec se nám podařilo zvítězit 3:2.

Po celou dobu turnaje nás z hlediště podporovali nejen naši rodinní příslušníci, ale i kotel vytvořený z hráčů mužského áčka a nechyběl ani pan trenér Pazdera. Děkujeme! Bylo SKVělé ukázat, že i my na opačném věkovém konci naší SKV lodi jsme se už něco naučili a nabité zkušenosti umíme zúročit na hřisti. Děkujeme za podporu a těšíme se na další společné florbalové zážitky.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.