Floorball Camp 2014

17. 4. 2014

Klub

2 minuty čtení

Náš florbalový partner Salming v létě spolupořádá kemp pro mladé florbalisty. Máte zájem se zdokonalit ve svých dovednostech? Pak neváhejte a využijte této nabídky!

FLOORBALL CAMP 2014 - 12. ROČNÍK
LETNÍ 2TÝDENNÍ FLORBALOVÝ KEMP PRO KLUKY 9 – 19 LET
MÁCHOVO JEZERO, 14. - 26. ČERVENCE
 
Zažiješ nejskvělejší florbalové prázdniny a poznáš nová přátelství se všemi, pro které florbal znamená tolik co pro tebe. 
Trénovat tě bude FC TEAM - parta nejlepších hráčů  z českých a moravských klubů, včetně mnoha reprezentantů – např. nejlepšího florbalisty ČR Milana Tomašíka! 
Nejlepší atmosféra, profi trénink, FC liga, Top tombola, speciální gólmanská škola , nonstop zábava, music, letní kino, FC Freestyle & Freebandy - historicky první  freestylová soutěž na světě, FC Star, filmy, hodně soutěží a hlavně hodně překvapení – prostě FLOORBALL CAMP je nejskvělejší florbalovou akcí, na které  letos nesmíš chybět ani ty! 
 
Floorball Camp – Original od roku 2003
 
Kompletní informace a přihlášku najdeš na:
INFOLINKA: 777 156 519
facebook.com/floorballcamp.cz
info@floorballcamp.cz
 
Partner Floorball Campu 2014:
 
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.