Ženy B potvrdily svůj suverénní postup!

28. 4. 2014

Klub

2 minuty čtení

Máme za námi poslední dubnové zápasy, ve kterých se představili ženy B, ženy C, dorostenci, mladší žáci a elévové 3+1.

Už v pátek byla na programu dohrávka ženské rezervy s Bohemians C. Ve vyrovnaném zápase se z vítězství 4:3 radovaly naše ženy. O čtyři branky se postaraly dvě hráčky, konkrétně Jana Kolafová a Natálie Sátrová. SKVělé tři asistence si v zápase připsala Klára Schwarzová. Rezerva žen tedy svoji soutěž s přehledem vyhrála a ze všech týmů nastřílela nejvíce branek (119) a zároveň nejméně obdržela (39).
 
V sobotu odehráli v domácí hale svoje poslední zápasy v sezoně elévové 3+1. V prvním zápase se jim povedlo porazit Tatran Střešovice 8:7, ve druhém zápase podlehli Falconu 3:7 a ve třetím zápase si připsali bod za remízu 6:6 s Chodovem Blue.
 
Ve stejný den vyrazili do Kunratic naši dorostenci a také je čekaly poslední dva zápasy v sezoně. V prvním zápase porazili poslední Kralupy nad Vltavou těsně 3:4 a následně se jim povedlo potrápit první Kutnou Horu, se kterou prohráli 1:2. Dorostenci se umístili na třetím místě se 4o body a po roce se opět vracejí do 1. ligy.
 
V neděli zakončily sezonu i ženy C. V Králově Dvoře porazily vysoko Nové Strašecí 9:2 a ve druhém zápase těsně podlehly rezervě Panthers 1:2. Ženy C se i tak umístily na parádním čtvrtém místě se 38 získanými body.
 

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Ženy B:
TJ SKV – FBŠ Bohemians C 4:3
 
Ženy C:
TJ SKV – TJ Sokol Nové Strašecí 9:2
TJ SKV – FbC Panthers B 1:2
 
Dorostenci:
TJ X3M SKV – FBC Kralupy n/V 4:3
TJ X3M SKV – SKP Olympia Kutná Hora 1:2
 
Elévové 3+1:
TJ X3M SKV – Tatran Střešovice 8:7 
TJ X3M SKV – Falcon Praha 3:7
TJ X3M SKV – TJ JM Chodov Blue 6:6
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.