Poslední hrací víkend v této sezoně: Muži C bojují o záchranu!

3. 5. 2014

Klub

2 minuty čtení

I poslední hrací víkend v letošní sezoně slibuje zajímavou podívanou. Kromě elévů, starších žáků a starších žákyň do boje vyrazí také mužské céčko, které doma na Vinohradech bude zachraňovat 5. nejvyšší soutěž.

A muže C potáhne v boji o udržení zkušený lodivod. Na lavičce céčka totiž bude stát Jan Pazdera, trenér extraligového áčka, který se bude snažit se svou partou udržet pražskou ligu. V boji o záchranu by mu měly pomoct i některé posily z áčku či béčka. Pokud se chcete podívat, jestli Vinohradští boj o udržení zvládnou, přijďte v neděli do vinohradské sokolovny. SKV se od 8 hodin střetne s céčkem Bohemky a od 14 hodin vyzve rezervu Králova Dvora.

Do boje o tomto víkendu vyrazí také straší žáci a elévové. Obě dvě chlapecké kategorie odehrají svůj turnaj v sobotu. Elévové ke svým zápasům vyjíždějí do Benešova, straší žáci do Neratovic. Posledním týmem, který o víkendu nastoupí, jsou starší žákyně. Notně oslabený tým se v sobotu představí v Dolním Bousově. Držme všem týmům palce!

SOBOTA:

Starší žáci:
10:20 TJ X3M SKV - FbC Panthers B (Neratovice)
11:40 TJ X3M SKV - Tatran Střešovice B-Boys (Neratovice)
 
Elévové:
9:35 TJ X3M SKV - FBK Realstick Vosy Praha (Benešov)
11:55 TJ X3M SKV - FBC Start98 Kunratice (Benešov)
 
Starší žákyně:
9:40 TJ X3M SKV - SK Florbal Benešov (Dolní Bousov)
11:40 TJ X3M SKV - Tatran Střešovice (Dolní Bousov)
13:40 TJ X3M SKV - Herbadent Praha 11 SJM B (Dolní Bousov)
15:00 TJ X3M SKV - Florbalová akademia MB-D. Bousov (Dolní Bousov)
 

NEDĚLE:

Muži C:
8:00 TJ SKV - FbŠ Bohemians C (Vinohrady)
14:00 TJ SKV - T.B.C. Králův Dvůr B (Vinohrady)
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.