Ženský tým nestačil na Děkanku a v poháru končí

7. 10. 2012

Ženy A

1 minuta čtení

Prohra 2:6 s Děkankou znamená pro vinohradské ženy vyřazení z Poháru České pojišťovny.

Ačkoliv šly Vinohrady jako první do vedení a i po první dvacetminutovce si uržely jednogólový náskok, domácí tým v průběhu druhé třetiny vývoj skóre otočil a díky třem brankám v poslední části si vítězství pohlídal.

Děkanka Praha - TJ SKV 6:2 (1:2, 2:0, 3:0)

Branky a nahrávky: 15. Petřeková (Procházková), 27. Petřeková (Brennerová), 36. Horká (Brennerová), 42. Horká (Feuereiselová), 48. Feuereiselová (Brennerová), 58. Petřeková (Procházová) - 13. Kuhnová (Červená), 17. Šatopletová. Rozhodčí: Dolanský, Linhartová. Vyloučení: 0:2. Využití: 1:0. Diváci: 115.

Sestava SKV: Máčilová - Málková (C), Lehutová, Strejcovská, Samake, Plecitá - Schwarzová,Kuhnová, Müllerová, Šatopletová, K. Trunčková, Javorská, T. Trunečková, Čermáková, Červená, Komorousová, Vejborná. Trenéři: Petr Jirges a Luděk Pokorný.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.