Starší žáci mají po sezoně, trenér Pokorný se pustil do hodnocení

7. 5. 2014

Starší žáci

2 minuty čtení

Jako jeden z posledních členů velké rodiny florbalového oddílu TJ Sokol Královské Vinohrady i starší žáci ukončili svoji herní sezonu.

Po jednoznačné výhře nad Panthers 7:1 starší žáci podlehli Tatranu 2:6. V zápasu o umístění prohráli s týmem Black Angels až v dramatickém závěru, ve kterém Ríša Baštýř splnil úkol od trenéra a dal hattrick, i přes to však SKV prohrálo 5:6.
 
Hodnocení hlavního trenéra Libora Pokorného:
 
„Tenhle turnaj byl velmi podobný celé sezoně. Dokážeme přehrát soupeře, dokážeme vstřelit branky, ale chybujeme v základních obranných činnostech. V turnaji jsme skončili čtvrtí a jediné co mne mrzí je, že jsme nevyhráli poslední zápas.
 
Na začátku sezóny jsme se hodně trápili v herních činnostech jednotlivce. Přihrávka a střelba byly katastrofální. To se podařilo zlepšit. Co mne nejvíce mrzí je ten „střemhlavý“ pád o mnoho košů níž a nevyrovnanost našich výkonů. Jeden turnaj jsme hráli o postup a druhý spadli.
 
V tomto období se však povedlo i pár dobrých věcí. Druhé místo na turnaji sokolských florbalových oddílů byl z mého pohledu celkem úspěch. Hodně se nám povedlo zlepšit komunikaci mezi trenéry, hráči a rodiči. Postupně se nám podařilo dát naší hře určitý řád a disciplinu. Na těchto pozitivních věcech mají velký podíl oba další členové realizačního týmu, Magda s Martinem, kterým bych rád touto cestou poděkoval. Je jen velká škoda, že se nám nepodařilo naše snažení přeměnit v lepší výsledkové umístění. Hráči se postupně zlepšovali v herních činnostech, kombinacích i situacích. Do koše F nepatříme a doufám, že to dokážeme v příští sezóně.“
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.