SKVělý den 2014

22. 5. 2014

Klub

3 minuty čtení

Skvělý den už popáté, ale poprvé extralibový!

Možná nejúspěšnější sezóna v historii SKV je za námi a je potřeba jí důkladně společně oslavit! Ideální šancí je tedy tradiční posezónní tečka SKVělý den, která se v sobotu 31. 5. v naší hale odehraje již popáté, ale premiérově bude opravdu extralibová!

Naše SKV Ladies se dokázaly zachránit v extralize žen a jelikož se i mužům konečně povedl vysněný postup do extraligy, v příští sezóně bude Rieger Aréna hostit obě nejvyšší domácí soutěže! Postoupit se ale podařilo také dorostencům a ženskému béčku a nebýt administrativního nařízení, putovala by do druhé nejvyšší soutěže také Vikiho Benfika! Dařilo se ale i řadě dalších vinohradských týmů, včetně znovuzrozeného ženské céčka, a tak je opravdu co slavit!

Hlavní náplní společné rozlučky se sezónou bude samozřejmě opět florbalový turnaj smíšených týmů, namixovaných ze všech kategorií, a zatímco v prvních dvou ročnících akce se hrálo na velkém hřišti klasických rozměrů, předloni a loni už se organizátoři mohli radovat ze splněného snu. Rekordní účast téměř stovky hráčů a nepočítaně organizátorů, totiž způsobila, že se už třetím rokem bude hrát na dvou menších hřištích souběžně a o prestižní putovní trofej zabojuje ještě více týmů.

Možná ještě důležitější součástí SKVělého dne je však celohalový „Bufet U Kníra“ takže se těšíme, že i letos se budou všechna odkládací místa kolem hřiště prohýbat pod záplavou přinesených dobrot všeho druhu a nejrůznějších chutí. Florbal v SKV nám zkrátka společně chutná a navíc je letos opravdu co slavit!

Srdečně tedy zveme všechny hráče a hráčky, trenéry, organizátory, rodiče i fanoušky SKV na společné zakončení sezóny 2013/2014 v domácím prostředí v sobotu 31. 5. od 9 hodin.

Vaší účast nahlaste svým trenérům.

Společně K Vítězství.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.