Rozlosování celostátních soutěží

16. 6. 2014

Klub

3 minuty čtení

V neděli 15.6. se v Brně losovaly celostátní soutěže. Co naše týmy čeká v následující sezoně?

Muži A se po osmi letech vrací do extraligy a na začátek je čeká křest ohněm. K prvnímu utkání 20. 9. ale nemusí cestovat daleko, jelikož vyzvou tým Chodova. A kdy se na mužskou extraligu budete moct podívat na domácím hřišti? Už o víkendu 27. - 28. 9. se můžete těšit na zápas proti mistrům z Vítkovic! Co se týká účasti v Poháru České pojišťovny, Vinohrady jsou nasazeny do osmifinále, které sehrají na hřišti soupeře začátkem října.

Ženské áčko letos zachránilo svou účast v extralize a jako první je na domácí půdě čekají rytířky z Vítkovic 20. 9. První domácí zápas tak sehrají proti úřadujícím mistryním stejně, jako tomu bylo minulou sezonu, kdy je při historicky prvním ženském extraligovém utkání v Rieger aréně čekaly hráčky Herbadentu. Základní část končí Ladies na hřišti pražských Elite 28. 2. Ženy i letos budou bojovat v Poháru České pojišťovny - druhé kolo se odehraje na Vinohradech o víkendu 13. a 14. 9. Soupeřkami SKV ve skupině jsou týmy Jaroměře, Jindřichova Hradce, Kladna a DDM Praha 10.

Muže B čekají první domácí zápasy v přejmenované druhé lize - Divizi – 27. a 28. 9. Konkrétně budou hrát ve skupině B. V sobotu vyzvou tým Pantherů a v neděli Kobylisy. Junioři jsou taktéž ve skupině B a k prvním utkáním se vydají na hřiště Black Angels. Zde změří své síly právě s Black Angels a s rezervou FbŠ Bohemians. Domácí turnaje druhé juniorské ligy budou na Vinohradech dva - 18. 10. a 24. 1. Dorostenci v první lize ve skupině B nejprve vyzvou na domácí půdě 27. 9. týmy Mladé Boleslavi a pražské Sparty.

Juniorky budou letos bojovat ve skupině B proti těmto týmům: FBC Plzeň, FbŠ Bohemians, Herbadent Praha 11 SJM , Slavia Plzeň a TJ JM Chodov. Na prvním turnaji, který se odehraje na hřišti Chodova, je čekají hráčky Chodova a Herbadentu. První domácí turnaj se na Vinohradech bude hrát 11.10. Tento den budou soupeři juniorek oba týmy Plzně.

Kompletní rozlosování celostátních soutěží naleznete na webových stránkách ČFbU:

  • (muži A) Extraliga mužů
  • (ženy A) Extraliga žen
  • (junioři) 2. liga juniorů
  • (muži B) Divize mužů
  • (dorostenci) 1. liga dorostu
  • (juniorky) 1. liga juniorek

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.