Trenérské komando z Vinohrad

5. 7. 2014

Klub

3 minuty čtení

Do sezony 2014/2015 vyšlou Vinohrady do boje hned 17 týmů. Několik kategorií se dočkalo změn na postu trenéra. Kdo povede jednotlivá družstva v nadcházející sezoně?

O trenérech elitních kategorií jsme informovali už v samostatném článku. Zbývá nám tedy ještě představit trenéry ostatních patnácti družstev. I v další sezoně budou za barvy SKV bojovat hned čtyři týmy v kategorii muži. Zde se žádné změny neodehrály, muže A povede v AutoCont extralize Jan Pazdera a Benfika bude nadále hrát pod taktovkou Viktora Vondry. Muže C má pod svými křídly Vilém Svoboda a vinohradské déčko povede Miroslav Šíp.

Juniory v minulé sezoně vedl Jan Pazdera, ten však předal štafetu Martinu Hovořákovi, který v SKV působil zatím jako asistent u mužského A týmu. Dorostenci už nyní trénují na nadcházející prvoligovou sezonu pod vedením zkušených hráčů Jonáše Sigla a Boleslava Kytky, kteří převzali vedení týmu od Jana Buchty. Starší žáky i nadále povede duo Libor Pokorný a Magdalena Pokorná. Od nové sezony budou přihlášeny dva týmy mladších žáků. Hlavním trenérem obou týmů bude Jiří Mikšovský. V "A" týmu bude mít jako asistenta k ruce Martina Rosu a v "B" týmu asistentem bude Petr Antuš. Nejmladší naděje - elévy - bude opět trénovat sehrané trio Lucie Šťastná, Martin Záň a Josef Němeček.

V ženské kategorii budou i v sezoně 14/15 startovat tři týmy. Ladies v extralize budou bojovat pod vedením Máji Kotíkové. Po suverénním postupu žen B bude jejich trenérem Pavel Doubek a v céčku převezme otěže po Jindřichovi Očenáškovi hráčka Vinohrad Monika Jandová. Juniorky nově povede Petr Jirges společně s Gustavem Ondrejčíkem, který má na starosti i dorostenky, s nimiž mu budou pomáhat další dva hráči SKV – Jakub Pecha a Jakub Záhora. Nejmladší ženské týmy - starší a mladší žákyně - má pod palcem dámské trio Klára Schwarzová, Aneta Tvrzníková a Tereza Trunečková.

Nezbývá nám nic jiného než za celou redakci a všechny kategorie popřát do nové sezony novým i stávajícím trenérům hodně štěstí a pevné nervy se svými svěřenci.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.