Vinohrady vyjedou do Jindřichova Hradce

16. 7. 2014

Muži A

2 minuty čtení

Muže o víkendu 18. – 20. 7. čeká další herní prověrka. Po Memoriálu Honzy Civína se SKV pustí do boje v Jindřichově Hradci na South Bohemia SIKA Cupu.

Stejně jako Memoriál Honzy Civína přinese SBC souboj několika extraligových a prvoligových týmů. Kromě Vinohrad se v Jindřichově Hradci mohou diváci setkat například s hráči Tatranu Střešovice, Mladé Boleslavi, FbŠ Bohemians a slovenský florbal zde budou reprezentovat Košice.  Celkem dvanáct týmů je rozděleno do tří skupin po čtyřech. Vinohrady se nacházejí v základní skupině B, jejich soupeři budou extraligoví FbŠ Bohemians, prvoligoví FBŠ Hattrick Brno a tým z Národní ligy ASK Bystřice pod Pernštejnem. Hrací čas ve všech zápasech bude 2x20 minut čistého času, jediné finálové utkání se odehraje na 3x15 minut čistého času.

První utkání čeká Vinohrady hned v pátečních ranních hodinách. V 9:05 vyběhne SKV do boje proti FbŠ Bohemians. Druhý páteční zápas proti týmu z Bystřice pod Pernštejnem začne o několik hodin později – je naplánován na 19:15. Ani v sobotu si vinohradští hráči moc nepřispí, poslední zápas v základní skupině odehrají proti Hattricku Brno v 10:05.

Další systém turnaje bude následující: utvoří se „supertabulka“ a čtyři nejlepší týmy postupují rovnou do čtvrtfinále, které se odehraje až v neděli. Pátý až dvanáctý tým se rozdělí podle umístění v „supertabulce“ do dvojic a sehrají spolu osmifinále, po kterém vítěz postupuje do nedělního čtvrtfinále. Následují dvě semifinále, souboj o třetí místo a finále.

Na Memoriálu Honzy Civína vybojovalo SKV třetí příčku. Doufejme, že se našim hráčům povede aspoň stejně dobře a přivezou zpátky do Prahy medaile. Rozhovor s trenérem Janem Pazderou o přípravách na turnaj v Jindřichově Hradci a průběhu letní přípravy vám přineseme zítra.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.