Permanentky na sezonu 2014/15

12. 8. 2014

Klub

2 minuty čtení

Chcete mít volný vstup na všechna utkání SKV v Autocont Extralize a v Extralize žen? Pořiďte si permanentku a dostanete k tomu ještě v ceně klubovou šálu!

Chodíte rádi do Rieger Areny a nechcete pokaždé platit? Vyhněte se placení běžného vstupného (utkání Autocont Extraligy 40 Kč, utkání Extraligy žen 30 Kč) tím, že si pořídíte SKV Pass. Vstup zdarma platí na všechna utkání základní části obou soutěží, na utkání play-off pak platí sleva 50% (v případě účasti týmů SKV v play-down platí pro držitele SKV Passu volný vstup).
 
Na vinohradskou permanentku získáte volný vstup na všechna utkání Autocont Extraligy a Extraligy žen a k tomu také SKV klubovou šálu. SKV Pass je nepřenosný. Cena SKV Passu je 400 Kč, pokud si jej objednáte ve speciální akci k turnaji Czech Open do 17. 8., zaplatíte jen 350 Kč.
 
SKV Pass zahrnuje:
- Vstup zdarma na všechna domácí utkání ZČ Autocont Extraligy
- Vstup zdarma na všechna domácí utkání ZČ Extraligy žen
- 50% sleva na všechna utkání případných play-off
- Vstup zdarma na všechna utkání případných play-down a baráže
- SKV klubovou šálu
 
SKV Pass objednávejte emailem u naší sekretářky Terezy Šíchové - sekretar@skvflorbal.cz. V objednávce uveďte své jméno a adresu, abychom mohli spárovat číslo permanentky s Vaším jménem. Objednané permanentky pak budete mít možnost zaplatit a zároveň s klubovou šálou vyzvednout na kterémkoliv z domácích utkání Autocont Extraligy nebo Extraligy žen.
 
Hráči a trenéři florbalového oddílu (aktivní v sezoně 2014/2015) získávají klubové karty SKV Pass zdarma, avšak bez šály.
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.