Členské příspěvky 2014/15

2. 9. 2014

Klub

2 minuty čtení

Vedení oddílu schválilo výši členských příspěvků na sezonu 2014/2015. Informace a pokyny k placení příspěvků na 1. polovinu sezony najdete uvnitř článku.

Nová výše členských příspěvků, schválená vedením oddílu, je stanovena na 3900 ,- za půl sezony. Jedná se o první zvýšení členských příspěvků po 6 letech. Důvodem zvýšení je zejména stále se zvyšující  finanční náročnost soutěží, která nám již nedovoluje udržet příspěvky na stávající úrovni - namátkou se jedná o zvyšující se startovné do soutěží, výplaty rozhodčích nebo jejich cestovné.
 
Jako částečnou kompenzaci za zvýšení příspěvků obdrží členové oddílu, kteří řádně platí své příspěvky, klubovou kartu SKV Pass se svým jménem. S touto kartou budou mít vstup na utkání Autocont Extraligy a Extraligy žen zdarma (platí v základní části a případném playdown, na případné playoff platí 50% sleva). I nadále zůstává v platnosti sourozenecká sleva, kdy druhý z dvojice sourozenců platí částku o 500 ,- sníženu.
 
Termín placení příspěvků na 1. polovinu sezony 2014/15 je 30. září, číslo účtu je 210421196/0300, variabilní symbol je rodné číslo bez čísel za lomítkem (tedy rok, měsíc a den narození). Ve zprávě pro příjemce uveďte jméno a přímení hráče.
 
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.