Ženy A se ukáží na domácí půdě!

11. 9. 2014

Ženy A

2 minuty čtení

SKV Ladies čeká poslední ostrá zkouška před extraligovou sezonou. Před domácími fanoušky se předvedou v úvodní části Poháru České pojišťovny.  

Jak moc jsou Vinohrady připravené na svou druhou extraligovou sezonu můžete vidět již tento víkend. V sobotu i v neděli ukážou své florbalové umění na domácí hale. Začíná totiž Pohár České pojišťovny a tým SKV se utká se 4 různými týmy z nižších lig. V sobotu odehrají své zápasy proti Jindřichovu Hradci (15:00) a proti Jaroměři (18:00). V neděli změří své síly s Kladnem (9:00) a týmem DDM z Prahy 10 (13:30). Vinohrady jsou tak jasným favoritem na vítězství ve skupině a postupem do vyřazovacích bojů. 

Jak se s tím naše ženy poperou a zda se jim podaří zvítězit zjistíte pouze tak, že přijdete osobně zafandit do Rieger areny! Ženy A se ukáží na domácí půdě!

Program poháru - sobota:

13:30 FBC Kladno - TJ Sokol Jaroměř
15:00 SKV x FK Slovan Jindřichův Hradec
16:30 DDM Praha 10 x FBC Kladno
18:00 TJ Sokol Jaroměř x SKV

Program poháru - neděle:

9:00 SKV x FBC Kladno
10:30 TJ Sokol Jaroměř x DDM Praha 10
12:00 FBC Kladno x FK Slovan Jindřichův Hradec
13:30 DDM Praha 10 x SKV
15:00 FK Slovan Jindřichův Hradec x TJ Sokol Jaroměř

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.