Začíná sezona 2014/15!

17. 9. 2014

Klub

3 minuty čtení

Tento víkend nehrají pouze elitní týmy SKV. Do zápasového kolotoče vstoupí také C a D tým mužů a junioři.

Jako první ke svým zápasům nastoupí junioři, kteří své zápasy odehrají v sobotu na hale v Čakovicích. Tým kolem špílmachrů Richarda Klímy a Martina Pokorného se nejprve utká s rezervním týmem pražských Bohemians již v osm ráno. Druhý zápas jim bude od 12:30 soupeřem Black Angels. Tým Black Angels se v loňské sezoně umístil na druhém místě, avšak velká část jeho hráčů odešla brázdit vody mužských soutěží. Mezi nimi i Jakub Renčín, který, ač je věkem stále junior, posílil vinohradský A tým mužů. I SKV však přišlo o hráče, kteří už jsou na juniorskou soutěž příliš staří. Za všechny stačí představit loňského kapitána Jiřího Davida, který letos bude nastupovat díky střídavému startu společně s Jiřím Krůškem a Michalem Häuslem za prvoligový Pelhřimov. S těmito juniory bude v Pelhřimově startovat také dlouholetý hráč SKV Jakub Záň, který několik sezón působil v mužském A týmu.

Další tým, který hraje hned první víkend, jsou muži C. Tým, který byl v minulých sezonách pravidelně doplňován o některé juniory, si tentokrát bude muset kvůli termínové kolizi poradit sám. Pravidelně se v tomto týmu objevují stálice jako Ondřej Kadaník, Gustav Ondrejčík nebo Patrik Šaroch. V bráně již tradičně děsí soupeře velikán Jakub Záhora. V sobotu na Unihoc aréně nastoupí k prvnímu zápasu ve 12:00 s Čelákovicemi a druhý zápas odehrají v 16:30 s Kralupami nad Vltavou.

Poslední odehrají své zápasy muži D. V neděli odcestují k zápasům až do daleké Vlašimi. Ve 13:50 budou o body soupeřit s týmem Vorms Praha B, druhý zápas pak v 16:10 se Šneky z Pěšin.

SOBOTA:

Junioři:
8:00 FbŠ Bohemians B (Čakovice)
12:30 Black Angels (Čakovice)

Muži C:
12:00 FBC Čelákovice (Unihoc aréna Praha)
16:30 FBC Kralupy n/V (Unihoc aréna Praha)

NEDĚLE:

Muži D:
13:50 Vorms Praha B (TJ Spartak Vlašim)
16:10 Šneci z Pěšin (TJ Spartak Vlašim)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.