Sezóna začala i mužským rezervám

23. 9. 2014

Klub

2 minuty čtení

Minulý víkend odehráli své první zápasy v nové sezoně muži C a D.

V sobotu 20. 9. v pražské Unihoc aréně poprvé v letošní sezóně nastoupilo naše mužské céčko. Jako první je čekal soupeř z Čelákovic. Hned od první chvíle bylo jasné, že letní pauza udělal své, a tudíž bude chtít některé věci ještě doladit. Zápas skončil remízou 4:4. Ve druhém utkání se proti našim hochům představil tým Kralup nad Vltavou. Kralupy nakonec dotáhly utkání do vítězného konce poměrem 4:3.

Komu naopak letní pauza prospěla je naše déčko, tomu se podařilo zcela zapomenout na loňskou nevydařenou sezonu a odstarovalo tu letošní hned dvěma výhrami! Svůj podíl na tom mělo i několik posil, které přes léto přišly. Tým kolem nového kapitána Richarda Mrázka si nejprve v prvním utkání hladce poradil s rezervou F.C. Vorms Praha a zvítězil 8:4. Druhý zápas bylo opravdové drama až do posledních sekund. Šneci z pěšin jsou víc než známým a vždy těžkým soupeřem, o tom ostatně vypovídá i skóre zápasu 6:5 ve prospěch SKV.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži C:
TJ SKV - FBC Čelákovice 4:4
TJ SKV - FBC Kralupy n/V 3:4

Muži D:
TJ SKV - F.C. Vorms Praha B 8:4
TJ SKV - Šneci z Pěšin 6:5

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.