Autobusem do Liberce!

2. 10. 2014

Klub

3 minuty čtení

Florbalový oddíl vypravuje na TV utkání autobusový zájezd (nejen) pro naše mládežnické týmy - pojeďte společně podpořit hráče mužského A týmu k bodům v televizním utkání!

Florbalový oddíl TJ SKV vypravuje příští středu 8. 10. autobusový zájezd na televizní utkání Autocont Extraligy mezi SKV a FBC Liberec. Vzhledem k posunu termínu TV zápasu z původních 20:15 na 16:15 předpokládáme, že se bude autobusový zájezd týkat především našich mládežnických týmů.
 
Podrobnosti uvádí prezident oddílu Luděk Pokorný: "Původně jsme měli naplánovaný odjezd na po 16. hodině, avšak Česká Televize včera změnila termín utkání na 16:15. Z tohoto důvodu jsme usoudili, že bychom mohli uspořádat zájezd hlavně pro naše mladé hráče. Myslíme si totiž, že by to mohl být pro naše mladé hráče a hráčky velký zážitek. Výlet za extraligovým florbalem, poté pozdravení a poděkování hráčů a trenérů A mužstva a především TV kamery by pro ně mohl být opravdu neopakovatelný zážitek, ještě podtržený možností, že se poté při zhlédnutí záznamu budou hledat na televizní obrazovce. Věřím, že se nám tato akce s vaším přispěním podaří, a znovu florbalové veřejnosti ukážeme to, čím je SKV známé, tedy rodinnou atmosférou našeho klubu. Předpokládáme, že když se kluci a holky obléknou do svých žlutých zápasových dresů, bude to v televizi hezky vidět i vypadat."
 
SKV zajistí dle počtu přihlášených příslušný počet a velikost autobusů. Z tohoto důvodu žádáme, aby nás všichni zájemci informovali nejpozději do neděle 5. října večer. Jet mohou malí i velcí, kterým to časové možnosti dovolí. Cena zájezdu je skutečně příznivá - 100 Kč na osobu. Pokud výlet pojmete rodinně, nabízíme Vám rodinnou slevu, kdy každý třetí pojede zdarma.
 
Zájemci nechť se hlásí svým trenérům, popřípadě naší sekretářce na sekretar@skvflorbal.cz nebo na facebookové události (http://bit.ly/BusemDoLiberce).
 
Cena: 100 Kč
Odjezd: středa 8. 10., 13:45 od budovy Sokola na Vinohradech
Návrat: cca 20:00 tamtéž
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.