Na Vinohrady zavítá ELITE

16. 10. 2014

Ženy A

2 minuty čtení

V sobotu se na Vinohradech sehraje pražské derby mezi dvěma sousedními týmy v tabulce – SKV a ELITE PRAHA

V loňské sezoně z obou vzájemných utkání vyšel vítězně tým ELITE. V obou případech dokázal vsítit do branky Vinohrad šest zásahů a připsal si tak plný počet bodů za výhry 6:3 a 6:1. V letošní sezoně však sobotní soupeř SKV dokázal vyhrát pouze jednou stejně, jako domácí hráčky. Shodou okolností oba týmy vlastní skalp nováčka z Jičína. ELITE jičínské hráčky porazilo hned v prvním kole 7:1, SKV si s nováčky poradilo ve druhém kole 3:1.

Ostatně i skóre dalších zápasů mají oba soupeři velmi podobné. ELITE nestačilo na Liberec, Chodov a Vítkovice, což byli i soupeři a přemožitelé Sokolek. ELITE se však může pyšnit skóre 14:28, zatímco Vinohrady v útoku jsou zatím méně nebezpečné – na svém kontě mají o sedm branek méně.

Jak dopadne sobotní duel devátého a desátého týmu v tabulce? Kdo se bude radovat z druhé výhry v sezoně? Na to se přijďte podívat do Rieger arény již tuto sobotu od 18:30! Těšit se můžete na tradiční bufet U Kníra, o který se stará parta z Hospůdky U Vejdů a samozřejmě na krásu střídající nádheru na palubovce. Vstupné je 30,- Kč a pro vlastníky SKV Passu zdarma!

TJ SKV x ELITE PRAHA - 18. 10. 18:30 (Vinohrady)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.