Béčko válí, junioři opět padli s nováčkem

2. 10. 2012

Klub

2 minuty čtení

Prodloužený víkend se Sokolu povedl a z jedenácti zápasů si připsal hned sedm výher.

B tým mužů byl v sobotu stoprocentní a po výhrách 5:3 s Ovocnými Bázemi a 15:2 se zatím posledními Desperados drží druhé místo v lize. Muži D ve své lize odehráli také dva zápasy a po výhře nad Goalbusters Bystřice a remízou s Bílými holemi drží stejnou příčku jako jejich béčkoví  kolegové.
 
Juniorům se bohužel až tak nedařilo a i když svůj první zápas s rezervou Bohemians vyhráli jasně 12:7, druhý zápas nezvládli. Stav po druhé třetině byl 2:2, třetí třetina se však sokolům nepovedla a nakonec prohráli 5:2. I přes prohru ale o skóre okupují krásnou třetí příčku v tabulce.
 
I naše nejmladší naděje, elévové, zvládli svůj první turnaj pěkně a po celkové výhře ve skupině bohužel nezvládli zápas o postup a prohráli s Panthery 6:5. Své zápasy odehrály už v pátek juniorky, které po těsné prohře v tom prvním 9:8 s Novým Městem nad Metují vyhrály své druhé utkání jednoznačně 11:3 a upevnily si první místo ve své divizi.
 

Výsledky posledního víkendu:

Muži B:
TJ SKV - FKÚ Ovocné Báze 5:3
TJ SKV - Desperados 15:2
 
Muži D:
TJ SKV - FC Bílé Hole 6:6
TJ SKV - Goalbusters Bystřice 9:2
 
Junioři:
TJ SKV - FbŠ Bohemians B 12:7
TJ SKV - FC Bučis Team 2:5
 
Elévové:
TJ SKV - FC Bučis Team B 5:0
TJ SKV - SSK Future B 9:0
TJ SKV - FbC Panthers B 5:6 po sam. nájezdech
 
Juniorky:
TJ SKV - FBŠ Nové Město nad Metují 8:9
TJ SKV - IBK Hradec Králové 11:3
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.