Víkendová porce zápasů bude pořádně vydatná

17. 10. 2014

Klub

3 minuty čtení

Přes víkend hraje své zápasy hned několik kategorií a hlavně florbalové hole našich žen si příliš neodpočinou.

Než se však dostaneme k výčtu zápasů žen, musíme zmínit dohrávku mužského béčka. Ti totiž nastoupí v sobotu k zápasu proti SSK Future. Týmu trenéra Vondry se zatím nedaří tak, jako v loňské sezoně, ve třech odehraných zápasech zatím vyválčili jen čtyři body a v tabulce jim patří až devátá příčka. To soupeř je na tom o poznání lépe, vyhrál všechny své tři zápasy a je na třetí příčce. V případě jakéhokoliv bodového zisku se tým vedený bratry Rynešovými dokonce dostane do čela celé soutěže.

V sobotu hrají také junioři. Tým s novým trenérem zatím po čtyřech zápasech okupuje se šesti body sedmou příčku. V sobotu mají šanci na posun v tabulce směrem k lepším příčkám, avšak soupeři jim nebudou žádní nazdárci. Juniory čeká v domácí hale na Vinohradech nejprve od deseti hodin zápas s Kutnou Horou, která zatím vládne soutěži a má stoprocentní zisk bodů, od 13:00 pak nastoupí k zápasu s Kladnem, které se drží hned v závěsu za Kutnou Horou na druhém místě.

Nyní už se přesuneme k ženským složkám. V sobotu nastoupí B-tým žen k zápasům v hale na Radlicích. Ženská rezerva zatím ze dvou zápasů nevyválčila ani bod a krčí se na posledním místě v tabulce. První zápas odehrají v osm hodin proti Wizardkám, které ještě nehrály žádný zápas. Druhý bude od 11:30 předehrávka večerního zápasu áčka, protože naše béčko nastoupí proti B-týmu Elite, proti jejichž áčku nastoupí večer právě elitní tým našich žen.

V sobotu nastoupí také dorostenky. Tým ke svým zápasům odcestuje až do Králova Dvora, kde se již od devíti hodin ráno utká s týmem Plzně, se kterým má shodně tři body. Od 11:30 pak nastoupí k zápasu s favoritem své skupiny Bohemians.

Nedělní program zahrnuje zápasy ženského céčka, které hraje v hale na Barrandově. V 10:20 zde hrají s týmem Startu 98, který zatím vládne soutěži. Od 12:40 pak nastoupí k zápasu s Wildcats.

Celý víkendový kolotoč uzavřou starší žáci. Čeká je domácí turnaj, na kterém změří síly od jedenácti hodin s céčkem pražské Sparty a později od 12:20 s rezervním týmem Vos.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.