Další kolo AutoCont extraligy, muži vyzvou Brno

25. 10. 2014

Muži A

2 minuty čtení

V rámci 6. kola florbalové AutoCont extraligy přijede do vinohradské Rieger arény soupeř z Brna.

Vinohrady svůj poslední zápas v extralize odehrály už 12. října, doma proti Otrokovicím. Po vybojovaném utkání braly své letošní první body v extralize po výhře 3:2. Po prvních bodech si oddechl i domácí trenér Pazdera. V nadsázce v rozhovoru pro florbal.cz řekl: „Přepište dějiny, beru si dovolenou až do play down.“ Zároveň věděl, že tento bodový zisk týmu může pomoci setřást ze sebe nováčkovskou nervozitu. „Věřím, že z hráčů spadne nervozita a odrazíme se k lepším výkonům.“

Dobrým výkonem se prezentoval domácí brankář Karel Mrkos, který pochytal 20 střel soupeře a zejména v poslední části hry svůj tým dobře podržel.

Brněnští Bulldogs hráli 5. kolo proti Tatranu Střešovice v netradičním prostředí v Jindřichově Hradci. Po dvě třetiny byli Tatranu vyrovnaným soupeřem a na tabuli svítilo skóre 3:3. Nicméně po velmi tvrdém zákroku Lukáše Jalového viděl brněnský obránce od rozhodčích Černého s Janouškem červenou kartu, což znamenalo pětiminutovou přesilovku pro Tatran a navíc nájezd. Ten sice Marek Vávra neproměnil, ale přeci jen Milan Fridrich na začátku třetí části přesilovku zužitkoval a Tatran už získané vedení nepustil.

TJ Sokol Královské Vinohrady vs. intelligence Bulldogs Brno

kde: Rieger aréna
kdy: neděle 26. října 2014, 17:00
textový online přenos zde
video online přenos zde

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.