Začíná čtvrtfinále Poháru České Pojišťovny

5. 11. 2014

Muži A

1 minuta čtení

Ve středu od 20h vstoupí SKV Boys do čtvrtfinálové skupiny Poháru České Pojišťovny. Prvním soupeřem jim bude jejich rival z Autocont Extraligy - FBŠ Bohemians.

Čtvrtfinále domácího poháru se hraje podle velmi krutého klíče - ze čtyřčlenné skupiny postupuje jen jediný tým. Každý zápas tak může rozhodnout. Kromě Bohemky jsou dalšími účastníky skupiny Florbal Chodov, a také Traverza Mukařov, která dokázala vyřadit nasazené extraligové Pardubice.
 
Stejně jako SKV, ani Bohemka nezažívá dobrý vstup do sezony. Před sezonou vyhlásili Klokani poměrně ambiciozní plán - dostat se do semifinále Autocont Extraligy. Zatím však stejně jako Vinohrady tápou a se 4 body za výhru v Ostravě a prohru na nájezdy s Pardubicemi jsou v tabulce desátí, jen o příčku a jeden bod před vinohradským áčkem. 
 
Který z týmů se dobrým pohárovým výkonem bude moci odrazit k bodovým ziskům v extralize? To se přijďte podívat DNES od 20:00 do Rieger Areny. Na pohárové utkání je navíc VSTUP ZDARMA.
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.