Ženy v páteční předehrávce přivítají Herbadent

6. 11. 2014

Ženy A

2 minuty čtení

Ženský A tým bude v pátek od 20 hodin bojovat o extraligové body s doposud suverénním Herbadentem. Podaří se ženám překvapit favorita?

Reprezentační přestávka je už minulostí a o slovo se opět hlásí extraliga žen. Vinohrady naposledy cestovaly v den výročí vzniku samostatného československého státu do Olomouce. Jenže na Moravě padly 4:6 a domů se tak vracely s prázdnou. Naposledy tedy vyhrály ve 2. kole v Jičíně.
 
Nyní se Ladies v rámci 8. kola předvedou na domácí půdě. Soupeřem jim bude pražský Herbadent. Svěřenkyně trenérky Markéty Šteglové mají do této chvíle suverénní bilanci a v novém ročníku ještě doposud neztratily ani bod. Sedminásobný mistr Česka však prošel v létě velkou odměnou.
 
Do Chodova zamířily tahounky Anet Jarolímová a Tereza Urbánková a své angažmá v Herbadentu ukončily také brankářka Jana Velčická a útočnice Tamara Hašová. Herbadent však svůj tým zajímavě posílil především o mladé hráčky. Do týmu tak v průběhu léta přišly Zuzana Hubáčková, Barbora Stará, Dominika Steinbachová či Mariia Zimina. Do svého bývalého působiště se navíc vrátila z Elite Lucia Košturiaková.
 
V pátek večer se tak bude ve vinohradské aréně rozhodně na co koukat. Pokud dorazíte, můžete se rovněž občerstvit v oblíbeném Bufetu U Kníra, o který se i nadále starý tým z Hospůdky U Vejdů. Vstupné na zápas je 30,- Kč. S SKV Passem máte vstup zdarma.
 
TJ SKV x HERBADENT SJM PRAHA 11 – 7. 11. 2014 (20:00)
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.