Nedělní derby s Tatranem!

7. 11. 2014

Muži A

2 minuty čtení

V neděli na Vinohrady přijede patnáctinásobný mistr – Tatran Střešovice. Týmy z opačných konců tabulky změří síly od půl šesté v Rieger aréně.

Od začátku sezóny Střešovice ještě nezaváhaly. Ze sedmi zápasů brali plný počet bodů a ještě se mohou pochlubit největším počtem vstřelených branek. Do sítě soupeřů nasází v průměru za zápas osm branek, zatímco Vinohrady jen polovinu. Tatran se také může pyšnit druhou nejlepší obranou v letošním ročníku. Za záda střešovických gólmanů padlo 22 branek, což je průměr pouhých tří branek na zápas!

Stále se trápící SKV Boys tedy nečeká nic lehkého. Jedinou výhru v této sezóně zaznamenali zatím pouze nad Otrokovicemi, které se krčí na samém dně tabulky s jedním bodem. Po prohraném utkání Poháru České pojišťovny s Bohemians, které Vinohrady sehrály ve středu, byl trenér Pazdera dosti rozladěn. Uvidíme, jestli mu jeho svěřenci v neděli dokážou, že se ze svých chyb v předchozích utkáních stihli poučit.

Během letní přípravy se však nedělní soupeři střetli na Memoriálu Honzy Civína, kde Vinohrady dominovaly a vybojovaly vítězství 7:1! Povede se jim tento kousek i v neděli? Na to se přijďte podívat do Rieger arény! Začínáme v 17:30, vstupné je 40Kč, držitelé SKV Passu mají vstup samozřejmě zdarma.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.