Muži C nezaváhali

12. 11. 2014

Klub

3 minuty čtení

V uplynulém víkendu jsme v pražských halách mohli vidět hned několik vinohradských družstev. Jak se jim dařilo, prozradí shrnutí.

V neděli čekalo naše Céčko ve SH Eagles Praha hned dvojité pražské derby. Přesně v 8:00 zahájil hvizd první utkání s Chodovem. Zápas to byl vskutku napínavý a rozhodně bylo na co koukat. Přetahovanou do poslední chvíle však lépe zvládlo SKV a bralo všechny body za výhru 8:6. Další zápas se hrál až od 14:00, nicméně pauza naše hochy neuspala ba naopak! S radlickými Panthery si poradili 5:2 a získali tak tento víkend plný počet bodů.

V domácím prostředí si velice dobře vedli i starší žáci. Snad i díky tomu a podpoře fanoušků si nejprve poradili s Bučisem „B“ 8:2 a s Bohemians „D“ dokonce 9:1. V rozhodujícím třetím zápase však podlehli Vosám 3:7. I přesto si kluci za svůj výkon zaslouží pochvalu.

Tento víkend se naopak příliš nepovedl starším žákyním. Ty podlehly ELITE 2:4 a Herbadentu 1:8. Ve třetím zápase se však karta obrátila a děvčata porazila Mladou Boleslav 7:6, tento zápas jim ovšem sebral spoustu sil a v závěrečném utkání podlehla Tatranu 0:6. Věříme, že se holkám v následujících utkáních bude dařit lépe a přejeme jim hodně štěstí!

V Kobylisích hráli naši nejmladší – elévové. Těm se v prvních dvou utkáních nedařilo, když nejprve prohráli s Mladou Boleslaví 2:4 a poté s Tatranem těsně 4:5. V poslední zápase však posbírali všechny zbylé síly a vyhráli nad domácími Kobylisy 7:4.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži C:
SKV x Chodov 8:6
SKV x Panthers 5:2

Starší žáci:
SKV x Bučis B 8:2
SKV x Bohemians D 9:1
SKV x Vosy 3:7

Starší žákyně:
SKV x ELITE 2:4
SKV x Herbadent 1:8
SKV x Mladá Boleslav 7:6
SKV x Tatran 0:6

Elévové:
SKV x Mladá Boleslav 2:4
SKV x Tatran 4:5
SKV x Kobylisy 7:4

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.