TV UTKÁNÍ V RIEGER ARÉNĚ!

14. 11. 2014

Muži A

3 minuty čtení

18. listopadu se v Rieger aréně odehraje historicky první domácí televizní utkání TJ Sokol Královské Vinohrady.

Už v úterý se náš extraligový mužský A-tým poprvé představí v televizi. Pod drobnohledem kamer České televize se pokusí urvat body v zápase s dalším pražským týmem – Spartou. Pozadí tomuhle derbíčku přitom bude úplně poprvé tvořit největší sokolovna na světě! Přijď se na to podívat na vlastní oči a zamávej v tu pravou chvíli všem příbuzným, známým, kamarádům a spolužákům u televizních obrazovek. Anebo ještě líp, vezmi je rovnou s sebou a vydělej na tom!
 
Organizátoři úterního utkání vědí, že fanoušci jsou na zápasech hodně důležití. A na zápase, při kterém se vinohradské Áčko objeví v televizi, to platí dvojnásob. Nic kluky nepovzbudí víc, než vědomí, že chlapům v televizním kamionu trhá fandění v hale uši a komentátoři mají co dělat, aby se navzájem slyšeli.
 
I proto pořádá SKV i dvě doprovodné soutěže. Vstup na toto TV-utkání je zdarma, tudíž neváhejte přijít do Rieger arény a pomožte vytvořit SKVělou atmosféru, kterou si florbalová nejvyšší soutěž před kamerami České televize zaslouží!
 

Soutěž o míčky pro florbalové týmy

Jako jeden z doprovodných programů je zařazena také soutěž o míčky. Přijďte do Rieger Areny v co největším počtu, a pokud se umístíte mezi 3 nejpočetnějšími týmy, dostanete od nás a našeho partnera Salming tolik míčků, kolik Vás přijde!
 
Registrace: emailem na marketing@skvflorbal.cz
 

Soutěž o televizi Philips pro základní školy

Druhým doprovodným programem je soutěž pro základní školy. Opět se bude hodnotit počet fanoušků. Vítězná škola, jejíž žáci dorazí na utkání v největším počtu získá televizor Philips 22PFH4109/88.
 
Registrace: emailem na marketing@skvflorbal.cz
 
TJ Sokol Královské Vinohrady vs. AC Sparta Praha
kdy: 18. listopadu 2014, 20:15
kde: Rieger aréna (Polská 1, Praha 2 - Vinohrady, 120 00)
textový online přenos zde
 
ŽIVĚ NA ČT SPORT OD 20:05
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.