První domácí televizní utkání SKV - zamávej babičkám a strejdům

15. 11. 2014

Muži A

3 minuty čtení

Už v úterý se naši extraligoví kluci ukážou v televizi.

Pod drobnohledem kamer České televize se pokusí urvat body v zápase s dalším pražským týmem – Spartou. Pozadí tomuhle derbíčku přitom bude úplně poprvé tvořit největší sokolovna na světě! Přijď se na to podívat na vlastní oči a zamávej v tu pravou chvíli všem příbuzným a spolužákům u televizních obrazovek. Anebo ještě líp, vezmi je rovnou s sebou a vydělej na tom!

Organizátoři úterního utkání vědí, že fanoušci jsou na zápasech hodně důležití. A na zápase, při kterém se vinohradské Áčko objeví v televizi, to platí dvojnásob. Nic kluky nepovzbudí víc, než vědomí, že chlapům v televizním kamionu trhá fandění v hale uši a komentátoři mají co dělat, aby se navzájem slyšeli. 

Vyhrajte míčky pro svůj klub

Navíc ale to, že se s kamarády domluvíte a přijdete v co největším počtu, má i své výhody. Čím víc kluků, holek, trenérů, rodičů a fanoušků se při sčítání fanoušku při zápase  přihlásí k jednomu klubu, tím víc míčků Salming může takový tým získat! Nahlaste svůj klub do soutěže na marketing@skvflorbal.cz.
 

Vyhrajte televizi pro svou školu

Kdo by měl dojem, že právě jeho klub by asi neobstál a do trojice nejpočetnějších by se nevešel, může to zkusit se školou! Jasně, k čemu by ve škole byla hromada míčků, když ten sport ani neznají všichni. Ale takovou televizi, tu znají bezpečně všechny děti školou povinné. Tak proč jednu pro svou školu nevyhrát? Sežeň k sobě nejmíň devatenáct spolužáků, nahlaste se na mail:  marketing@skvflorbal.cz a v úterý dorazte na zápas. Pak budete i ve škole moct sledovat třeba naší reprezentaci na prosincovém MS ve Švédsku.

Přijít se ale určitě vyplatí už jen kvůli krásnému florbalu. Vyhrávat a být při hře co nejkrásnější, to je pro SKV boys jedna z nejdůležitějších věcí.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.