Ženy hrají na Bohemians, ve hře jsou o víkendu junioři i juniorky

4. 12. 2014

Klub

4 minuty čtení

Ve švédském Göteborgu sice začíná světový šampionát mužů, ligové a regionální soutěže s výjimkou mužské extraligy pokračují ve svém programu dál. A proto čeká vinohradské týmy perný víkend.

Tahákem víkendu bude jistě nedělní duel ženského áčka na půdě Bohemians. Vinohrady v prvním duelu prohrály s favoritem 2:7, utkání však naznačilo, že "klokanky" měly v určitých pasážích duelu s vinohradským týmem problém. Sokolky by se nezlobily, kdyby svého soupeře potrápily i v neděli. Utkání začíná v 15 hodin ve sportovní hale na Děkance.
 
Víkendový program ovšem odstartují už v sobotu brzo ráno muži C, kteří musejí ke svým zápasům cestovat do Králova Dvora. Tým kolem kapitána Ondřeje Kadaníka změří síly nejprve s Neratovicemi a pak s IBK Tajulou. Céčko se po deseti zápasech nachází na slušném šestém místě a vypadá to, že by letos nemuselo do posledního kola bojovat o záchranu. Soutěž je ovšem vyrovnaná a vše se může rychle změnit.
 
V sobotu rovněž vyrazí do boje juniorky. Na Jižním Městě se utkají s plzeňskou Slavii a s Bohemians. Vinohrady se v 1. lize juniorek nacházejí na pátém místě, pokud však uspějí v zápase s Plzní, mohou se posunout na čtvrtou příčku a do druhé poloviny ligy by mohly vstupovat s větším sebevědomím. Sobotní program ještě doplní elévové, kteří hrají na domácí půdě.
 
V neděli zabojují o ligové body junioři. Svěřenci Martina Hovořáka vyjedou ke svým zápasům do Kladna a vyzvou právě místní celek, který vévodí 2. lize. Ještě předtím se ale střetnou se třetími Bučis. Vinohradští si ve druhé nejvyšší soutěži jistě nevedou tak, jak se očekávalo, v nedělních zápasech však mají možnost si pokažené renomé vylepšit.
 
Ke svým zápasům ve stejný den vyrazí také starší žáci a starší žákyně. Víkend je z pohledu vinohradského florbalu velmi nabitý, proto neváhejte a přijďte naše hráče a hráčky podpořit. SKV = Společně K Vítězství.
 

SOBOTA:

Muži C:
8:00 TJ SKV - Florbal Neratovice (Králův Dvůr)
11:00 TJ SKV - IBK Tajula (Králův Dvůr)
 
Juniorky:
11:30 TJ SKV - Slavia FBŠ Plzeň (Jižní Město)
16:00 TJ SKV - FbŠ 7OAKS Bohemians (Jižní Město)
 
Elévové:
9:40 TJ SKV - Tatran Střešovice Red (Vinohrady)
12:20 TJ SKV - FBC Kladno bílí (Vinohrady)
+ zápas o umístění
 

NEDĚLE:

Ženy A:
15:00 FbŠ 7OAKS Bohemians - TJ SKV (Děkanka)
 
Junioři:
10:00 TJ SKV - FC Bučis Team (Přetlaková SH Kladno)
14:30 TJ SKV - FBC Kladno (Přetlaková SH Kladno)
 
Starší žáci:
9:40 TJ SKV - AC Sparta Praha D (X3M Arena Barrandov)
11:00 TJ SKV - TJ JM FAT PIPE Chodov C (X3M Arena Barrandov)
+ zápas o umístění
 
Starší žákyně:
16:10 TJ SKV - FbC Panthers (Kralupy nad Vltavou)
17:50 TJ SKV - FBC Kralupy nad Vltavou (Kralupy nad Vltavou)
18:50 TJ SKV - FBC Rafanky Kutná Hora (Kralupy nad Vltavou)
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.