Junioři brali tři body, dařilo se céčku

9. 12. 2014

Klub

3 minuty čtení

Vyvedený turnaj absolvovali naši junioři, kteří nejprve porazili ambiciózní Bučis a pak jen o gól podlehli lídrovi tabulky Kladnu. Naopak se nedařilo juniorkám.

Jako úplně první do víkendových bojů vstoupilo mužské céčko, které se v sobotu v osm hodin střetlo v Králově Dvoře s Neratovicemi. Ze zápasu vydolovalo cennou remízu 6:6. Ve druhém utkání si parta kolem kapitána Kadaníka pořádně zastřílela a porazila Tajulu 18:8. A protože nedělní výsledky nahrály do karet Vinohradům, zůstane C tým i přes Vánoce na čtvrté příčce, což je po počátečních nezdarech velmi dobrý počin.
 
Junioři se konečně vzepjali! Nejprve v utkání chudém na góly porazili Bučis 2:1. Ve druhém duelu pak dokázali vzdorovat prvnímu Kladnu a nakonec prohráli pouze o gól 4:5. V tabulce se nacházejí na pátém místě.
 
Dvě porážky si připsaly juniorky. V oslabené sestavě nejprve nedokázaly přehrát plzeňskou Slavii a kvůli zkažené úvodní třetině prohrály 1:4. Ze sestavy navíc kvůli ze zdravotních důvodů vypadly další tři hráčky. Ve druhém utkání holky bojovaly, ale vysoké porážce proti Bohemians nezabránily. V tabulce prvoligové skupiny B tak obsadily šesté místo a ve druhé polovině sezony budou bojovat o postup do play off.
 
Starší žáci obsadili na svém turnaji čtvrté místo a pro nadcházející duely zůstávají ve stejném koši. Nejprve nestačili na Spartu D 2:3. Ve druhém utkání si ovšem zlepšili náladu vítězstvím nad Chodovem. Následoval tak zápas o třetí příčku, ve kterém svěřenci Libora Pokorného prohráli s Vosami 4:8.
 
Sestupu se nevyhnuli elévové, kteří si však zahráli v nejvyšším koši A a nabrali další cenné zkušenosti. To starší žákyně vedené výjimečně trenérem Martinem Rosou zdolaly Kutnou Horu, Kralupy a od postupu je tak dělilo jedno vítězství. S Panthers však holky o gól prohrály, a tak prozatím zůstávají ve druhém výkonnostním koši.
 

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži C:
TJ SKV - Florbal Neratovice 6:6
TJ SKV - IBK Tajula 18:8
 
Junioři:
TJ SKV - FC Bučis Team 2:1
TJ SKV - FBC Kladno 4:5
 
Juniorky:
TJ SKV - Slavia VŠ Plzeň 1:4
TJ SKV - FbŠ Bohemians 0:10
 
Starší žáci:
TJ SKV - AC Sparta Praha D 2:3
TJ SKV - TJ JM Chodov C 6:4
TJ SKV - FBK Vosy Praha 4:8
 
Starší žákyně:
TJ SKV - FbC Panthers 7:8
TJ SKV - FBC Kralupy nad Vltavou 15:4
TJ SKV - FBC Rafanky Kutná Hora 13:5
 
Elévové:
TJ SKV - FBC Kladno bílí 2:4
TJ SKV - FBC Start98 Kunratice 1:7
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.