Dorostenky čekají na první body, stejně jako dorostenci

8. 10. 2012

Klub

3 minuty čtení

Přinášíme vám výsledkové shrnutí posledního víkendu.

Dorostencům začátek sezony nevychází. Po tomto víkendu mají ze čtyř zápasů čtyři porážky a s nulou na kontě se pohybují na dně tabulky. V sobotu nestačili na FC Bučis Team, kterému podlehli 3:8, a na Black Angels po výsledku 6:9. Starší žáci odehráli v sobotu tři zápasy, ale vyhrát dokázali pouze jeden. Nejdříve nestačili na Wizardy (2:3), ale v následujícím zápase si hravě poradili s Orkou a vyhráli vysoko 7:2. Ve třetím zápase o umístění však podlehli rezervě Orky 4:5 a připsali si druhou porážku.
 
V neděli se v domácí hale představily dorostenky a nutno podotknout, že alespoň výsledkově se jim zadařilo lépe než v předchozích dvou utkáních. Žádný bod se jim ale získat nepovedlo a po výsledcích 1:6 proti Chodovu a 2:3 proti Pittbulkám z Kolína mají stále na kontě nula bodů. Naše rezerva žen dokázala na Děkance porazit Králův Dvůr vysoko 10:1, ovšem na Slavii VŠ Plzeň B už nestačila a podlehla jim těsně 1:2.
 
Jako poslední se v neděli představili ještě starší žáci B, kterým se v Mladé Boleslavi dařilo výborně. Alespoň v prvních dvou zápasech dokázali porazit rezervu Sparty 5:2 a Nebušice dokonce 5:0. V rozhodujícím třetím zápase jim byl přiřazen tým Athletics Praha, na které naše mladá krev už nestačila a podlehla jim 4:6.
 

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Dorostenci:
TJ SKV – FC Bučis Team 3:8
TJ SKV – Black Angels 6:9
 
Starší žáci A:
TJ SKV – Wizards DDM Praha 10 2:3
TJ SKV – ORKA 7:2
TJ SKV – Orka B 4:5
 
Starší žáci B:
TJ SKV – AC Sparta Praha B 5:2
TJ SKV – Florbal Team Nebušice 5:0
TJ SKV – Athletics Praha 4:6
 
Ženy B:
TJ SKV – Slavia VŠ Plzeň 1:2
TJ SKV – TBC Králův Dvůr 10:1
 
Dorostenky:
TJ SKV – TJ JM Chodov 1:6
TJ SKV – FBC Pittbulky Kolín 2:3
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.