Benfika o víkendu v akci! Zápas žen odložen

11. 12. 2014

Klub

3 minuty čtení

Ženské áčko o víkendu domácí zápas s Tatranem neodehraje. Utkání 14. kola bylo nakonec po vzájemné dohodě se střešovickým klubem odloženo na konec ledna.

Zápas mezi Vinohrady a Tatranem se tak uskuteční až 29. 1. Poslední zápas v letošním kalendářním roce tak čeká Ladies příští týden na půdě silného Herbadentu.
 
O víkendu se budou činit kluci z Benfiky. Aktuálně druhý tým tabulky ztrácí na první Wizards pouhý bod. V sobotu parta kapitána Sigla vyzve Panthers. Koučem týmu je Miroslav Hladík, který se zapsal i do naší historie. V sezoně 2006/07 vedl vinohradské muže v extralize a v klubu působil také jako trenér mládeže.
 
Nyní však bude stát na opačné straně. Zápas se uskuteční od pěti hodin v Radlicích. V neděli pak svěřenci Viktora Vondry pojedou do Kobylis, kde se utkají s místním Sokolem. Utkání je naplánováno na 16:45.
 
Napilno bude mít kouč Pavel Doubek. Na víkend totiž musí připravit oba dva své týmy, tedy ženské béčko i céčko. Béčko se v sobotu ve Zruči nad Sázavou utká s rezervou Bohemians, céčko v neděli vyjede do Kostelce nad Černými lesy a změří síly s Benešovem a Wildcats.
 
Do hry se o víkendu zapojí také dorostenci a oba týmy mladších žáků. Neváhejte a přijďte vinohradské týmy v jejich cestě za body podpořit!
 

SOBOTA:

Muži B:
17:00 FbC Panthers - TJ SKV (Radlice)
 
Ženy B:
11:30 TJ SKV - FbŠ 7OAKS Bohemians (Zruč nad Sázavou)
 
Mladší žáci A:
9:40 TJ SKV - DDM Horní Počernice ORKA (Čelákovice)
11:00 TJ SKV - FbC Panthers (Čelákovice)
 

NEDĚLE:

Muži B:
16:45 Fortel TJ Sokol Kobylisy - TJ SKV (Sokol Kobylisy)
 
Ženy C:
9:10 TJ SKV - SK Florbal Benešov (Kostelec nad Černými lesy)
11:30 TJ SKV - FbK Wildcats Praha (Kostelec nad Černými lesy)
 
Muži D:
10:20 TJ SKV - FBK VŠSK PedF UK B (Vinohrady)
12:40 TJ SKV - FT Sokol Břevnov B (Vinohrady)
 
Dorostenci:
10:00 TJ SKV - BLACK ANGELS (Unihoc Aréna)
13:00 TJ SKV - AC Sparta Praha (Unihoc Aréna)
 
Mladší žáci B:
9:00 TJ SKV - FBC Říčany (Čelákovice)
11:40 TJ SKV - Tatran Střešovice Black (Čelákovice)
+ zápas o umístění
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.