Mladší žáci čtyřikrát vítězní! Dorostenci neuspěli

17. 12. 2014

Klub

3 minuty čtení

Tento víkend byl pro širokou florbalovou veřejnost plný důležitých událostí! Mimo finálový víkend mistrovství světa a SKV party se totiž konalo i několik dalších utkání různých vinohradských týmů.&

Sobotních bojů se kromě Benfiky (samostatný článek) účastnily také ženy B. Ke svému jedinému zápasu cestovaly svěřenkyně trenéra Doubka až do Zruče nad Sázavou, kde změřily síly s rezervou Bohemians. Zelenobílé ženy jsou na špici této soutěže a vinohradské tedy nečekala procházka růžovou zahradou. Bohemka v tomto zápase potvrdila roli favorita a vyhrála 5:2.

A tým mladších žáků v sobotu také cestoval. Svá utkání odehrál v nedalekých Čelákovicích. Formu nejprve vyzkoušel v zápase s ORKOU, kterou porazil 6:2. Druhé utkání ve skupině bohužel SKV prohrálo s Panthers také 2:6 a čekalo ho zápas o třetí místo v koši B. Soupeřem byla Bohemka. Sokol v tomto zápase zapomněl na prohru z druhého utkání a porazil pruhovaného soupeře 5:2.

Nedělní den byl pro fanouška SKV ještě nabitější. C tým žen předvedl výkon jako na houpačce a pro vítězství 5:0 s Benešovem podlehl stejným rozdílem týmu Wildcats.

Snadnou práci neměli ani dorostenci, hráli totiž dva zápasy nejvyšší ligy. V prvním zápase podlehli Black Angels, kteří se tímto dotáhli na Vinohrady na rozdíl pouhého bodu v tabulce, 2:4. Ve druhém utkání pak podlehli Spartě 1:3.

Stejně jako mladší žáci A, hráli o víkendu také jejich zástupci v B týmu. Ti nejprve ve skupině změřili síly s Říčanskými, které udolali 2:0, druhý zápas ve skupině však prohráli s černým Tatranem 2:6 a byli stejně jako jejich kolegové z áčka odeslaní k utkání o třetí místo, které vyhráli s přehledem 3:0 nad pražskými Vosami.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Ženy B:
TJ SKV - FbŠ 7OAKS Bohemians 2:5
 
Ženy C:
TJ SKV - SK Florbal Benešov 5:0
TJ SKV - FbK Wildcats Praha 0:5
 
Dorostenci:
TJ SKV - Black Angels 2:4
TJ SKV - AC Sparta Praha 1:3
 
Mladší žáci A:
TJ SKV - DDM Horní Počernice ORKA 6:2
TJ SKV - FbC Panthers 2:6
TJ SKV - FbŠ Bohemians Praha 4 5:2
 
Mladší žáci B:
TJ SKV - FBC Říčany 2:0
TJ SKV - Tatran Střešovice Black 2:6
TJ SKV - FBK Conep Vosy Praha 3:0
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.