Vinohrady po reprezentační přestávce doma přivítají Ostravu

18. 12. 2014

Klub

1 minuta čtení

Reprezentační přestávka je minulostí a mužský A tým čeká náročný víkend.

Nejprve se svěřenci trenéra Jana Pazdery utkají v pátek od 20 hodin na domácí půdě s FBC Ostrava. Vinohradští v prvním vzájemném utkání na hřišti soupeře prohráli 3:5. Nyní budou chtít Ostravanům porážku vrátit, ale nebude to jistě nic jednoduchého. Sokoly totiž čeká mladý a houževnatý soupeř. V neděli pak hráči Vinohrad pojedou do Brna, kde od 16 hodin sehrají utkání s domácími Bulldogs. A před blížícími se Vánoci by si jistě chtěli zlepšit náladu a opustit poslední místo extraligové tabulky.

Neváhejte a dorazte v pátek večer do Rieger areny vinohradský tým podpořit! Nalákat by vás mohli kromě florbalu také dobroty z dílny Hospůdky U Vejdů, jejíž bufet se nachází na jednom z ochozů haly. Vstupné je 40 Kč, držitelé SKV Passu mají vstup zdarma!

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.