Vinohrady vstupují do nového roku duelem s Pardubicemi

3. 1. 2015

Muži A

2 minuty čtení

Po dvou letech Vinohradští změří na domácí půdě síly s výběrem Pardubic.

Sokolské derby naznačí, v jaké formě se oba celky po vánoční přestávce nacházejí. Svěřenci kouče Jana Pazdery jsou povzbuzeni předvánočním překvapivým vítězstvím v Brně. To Pardubice v posledním extraligovém duelu padly na domácím hřišti s Chodovem. Přestou jsou na tom Pardubičtí v tabulce o dost lépe. Aktuálně se nacházejí na deváté příčce těsně za příčkami, které zaručují účast v play off.

První vzájemný duel v letošní sezoně ovládli Pardubice. V přestřelce zvítězily 9:6. Pěti brankami se tehdy na výhře podílel první útok pardubického celku. I tentokráte si na něj Vinohradští budou muset dávat pozor. Dva jeho členové Martin Zozulák a Jakub Burian se nacházejí v elitní dvacítce kanadského bodování.

Naposledy se oba dva soupeři v rámci ligových soutěží střetli ve vinohradské sokolovně před dvěma lety v rámci play off první ligy. Semifinálovou sérii tehdy ovládly Pardubice a postoupily do finále. V něm neuspěly, ale do nejvyšší soutěže pak postoupily díky úspěšné baráži.

Přijďte vinohradský tým do Rieger arény podpořit. Kromě florbalu se můžete těšit i na spoustu dobrot v Bufetu U Kníra, o který se stará tým z Hospůdky U Vejdů. Vstupné je 40,- Kč, pro členy SKV Passu zdarma.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.