Víkendové menu: Na dvou frontách

23. 10. 2012

Klub

3 minuty čtení

Vinohradské muže tento víkend čeká opravdový zápřah, protože na ně čekají hned dva soupeři během dvaceti osmi hodin.

V sobotu ve 13:00 začíná zápas Poháru České pojišťovny. V tomto utkání Sokol nastoupí proti druholigovému týmu Orka Stará Boleslav, který může být velkou neznámou. Ve své soutěži zatím hájí s osmi body pátou pozici. V týmu soupeře střelecky vyniká pouze Michal Schwan, který za čtyři odehraná utkání nasbíral pěkných jedenáct bodů. Stejný počet bodů doteď nasbíral i v poháru, ale tam mu na to stačilo ještě o utkání méně. Sokol v tomto zápase čeká jasný úděl favorita utkání a bylo by opravdu velkým překvapením, kdyby svěřenci Michala Pazdery nedokázali postoupit do čtvrtfinálové skupiny.
 
O den později čeká A tým o poznání těžší soupeř. Z Pelhřimova totiž na Vinohrady zavítá tamější Spartak. Nováček první ligy mužů v minulém kole zaskočil soupeře z Kladna a převálcoval ho celkem jasně 14:5. Pelhřimovští zatím drží v lize šestou příčku, ale oproti ostatním týmům mají odehráno o jedno utkání méně. Můžeme tedy čekat vyrovnané utkání.
 
V sobotu také nastoupí tým juniorů. Na tuto kategorii čekají dva zápasy, které se nepochybně řadí k těm nejtěžším, jež letos juniory čekají. Čekají na ně totiž týmy z Benešova a Kladna, které zatím bez jediné ztráty bodu okupují první dvě příčky soutěže. Dále se o víkendu představí i A tým žen, juniorky a mladší žáci.
 

SOBOTA:

Muži A:
13:00 ASK Orka Stará Boleslav - TJ SKV (Čakovice)
 
Junioři A:
8:30 TJ SKV - SK Florbal Benešov (VŠE)
11:30 TJ SKV - FBC Kladno (VŠE)
 
Ženy A:
10:00 TJ SKV - ELITE PRAHA B (Barrandov)
14:30 TJ SKV - FbŠ Bohemians B (Barrandov)
 
Juniorky:
10:00 TJ SKV - FBC Dobruška (Předměřice)
14:30 TJ SKV - FbŠ Bohemians B (Předměřice)
 

NEDĚLE:

Muži A:
17:00 TJ SKV - Spartak Pelhřimov (Vinohrady)
 
Mladší žáci:
11:00 TJ SKV - FbC Panthers (Čakovice)
12:20 TJ SKV - TJ JM Chodov B (Čakovice)
+ zápas o umístění
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.