Ženy chtějí vrátit Židenicím porážku

9. 1. 2015

Ženy A

2 minuty čtení

Ženský A tým v sobotu od 19 hodin vyzve na domácí půdě brněnské Židenice.

„Vánoční prázdniny“ skončily také vinohradským ženám. Ladies změří v rámci 16. kola extraligy síly se Sokolem Židenice. Děvčata v prvním vzájemném utkání padla na půdě soupeřek 4:7 a rozhodně tedy svému soupeři mají co vracet.

Židenice se nacházejí na sedmé příčce tabulky se ziskem 20 bodů a mají na dosah jistotu účasti ve vyřazovací části. Vinohrady jsou na předposledním místě s šesti body za vítězství nad Jičínem a Olomoucí. Podaří se holkám přidat třetí letošní výhru a dotáhnout se bodově na desátý Tatran?

Kudy by mohla vést cesta k vítězství pro domácí? Určitě přes zlepšení hry v nestandardním počtu hráček - Židenice jsou nejvylučovanějším týmem ligy, což ale dohánějí velmi dobrou hrou v oslabení (ubráněno 80%). Desetiprocentní přesilovková formace SKV tak bude muset hodně zabrat, aby tuto slabinu brňanek dokázala efektivně využít. A nepůjde to ani bez střelby. SKV je druhým nejméně často střílejícím týmem s vůbec nejhorší úspěšností střelby (lehce přes 13%). Takže nabít konečně ostrými, holky!

Přijďte naše děvčata podpořit přímo do Rieger arény, začátek utkání je v sobotu v 19 hodin. O zábavu bude postaráno, a když vám vyhládne, připraven bude také skvělý Bufet U Kníra. Vstupné je 30,- Kč, držitelé SKV Passu mají vstup zdarma.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.