Muži zamíří na hřiště extraligového lídra

9. 1. 2015

Muži A

2 minuty čtení

Vinohrady se v neděli večer střetnout se střešovickým Tatranem.

Těžký zápas čeká svěřence trenéra Jana Pazdery. Vinohradští se totiž utkají s několikanásobným mistrem České republiky, superfinalistou poslední sezony a současným lídrem extraligové tabulky. Řeč je samozřejmě o Tatranu Střešovice.
 
První vzájemný duel v této sezoně ovládli Střešovičtí, z Vinohrad si odvezli vysoké vítězství 13:1, jedinou branku Sokola tehdy vstřelil Jakub Renčín. Nyní se Vinohradští budou jistě snažit o lepší výsledek. Proti nim však bude stát hned pětice bronzových medailistů z nedávného světového šampionátu (Tomáš Kafka, Petr Heřmanský, Milan Fridrich, Jan Natov a Marek Deustch).
 
I v Tatranu najdeme vinohradskou stopu. Talentovaný útočník Jakub Gruber je vinohradským odchovancem, z Vinohrad zamířil do Future, kde ho vedl současný kouč áčka Jan Pazdera. Po zániku Future pak Gruber přesídlil do Střešovic, kde je jedním z hlavních útočných es svého týmu.
 
Utkání začíná v neděli večer od 18 hodin v hale střešovického Tatranu. Přijďte mužský A tým do Střešovic podpořit! Držitelé SKV Passu mají vstup zdarma!
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.