Elévové prožili pestré zážitky

12. 1. 2015

Elévové

2 minuty čtení

Čas hrozně letí. Bylo září začínali jsme trénovat a najednou už je po Vánocích, je leden a my jsme uprostřed naší florbalové sezony.

A co jsme za tu půl sezonu všechno dokázali a zažili? Spousty tréninkových hodin v hale, a dokud nám to počasí dovolilo, tak i venku, kde jsme nabírali nejen zkušenosti, ale také fyzičku. To vše jsme pak někdy více, někdy méně úspěšně přenášeli do zápasů.
 
Zúčastnili jsme se Sparťanské míchačky i Sparťanské vánočky, tedy akcí, kdy se všichni rozmíchají do různých týmů pod různé trenéry (Sparta, SKV, Tatran, Plzeň). Vánočka byla obohacena ještě o speciální florbalovou tombolu.
 
Absolovali jsme speciální tréninky s kluky z mužského A týmu pod vedením Honzy Pazdery. Vyrazili jsme spolu s dalšími fanoušky speciálním SKV busem na zápas mužského A týmu do Liberce. Podívali jsme se i na mužský B tým, který hrál zápas s FbC Panthers. Přestávky zápasu jsme vyplnili přátelským utkáním s pantherskými elévy.
 
Na naší hale jsme také uspořádali tradiční rodičovsko-hráčský trénink, kterého se zučastnilo 113 malých hráčů a jejich rodinných příslušníků.
 
Nejen florbalovými zážitky jsme spolu plnili kus sezony. Někteří z nás vyrazili na fotbalové utkání Viktorka Žižkov - Znojmo. Spolu s mladšími žáky jsme vyrazili na hokejový zápas Sparta-Pardubice. A nedávno jsme si užili teambulding na bowlingu.
 
Máme za sebou půl sezony, která byla nabita spoustou zážitků a mnoho dalších na nás čeká v druhé půlce sezony: tréninky, zápasy, turnaje, v březnu minisoustředění v Harrachově a nějáké to další překvapení, co pro nás trenéři vymyslí.
 
Lucka, Martin, Pepino
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.