Mladším žákům se dařilo, dorostenky mají šest bodů!

13. 1. 2015

Klub

2 minuty čtení

V novém roce se rozehrávají i další soutěže a do zápasového kolotoče naskočilo hned několik družstev SKV.

Jako první o víkendu hráli muži C. Velmi brzy ráno nastoupili proti Čelákovicím. Brzké vstávání se podepsalo na jejich výkonu, Čelákovicím podlehli 12:2. Ve druhém zápase si trochu spravili chuť a zvítězili nad B týmem Kobylis 4:3.

Stejně jako céčko mužů vstávalo brzy i céčko žen. V lize žen se utkalo se Startem a bohužel mu podlehlo 4:1. Ani druhý zápas nepřinesl body do tabulky a po prohře 5:1 s Kralupami odjížděly dámy dospat spánkový deficit s nulovým počtem bodů.

Až v neděli hrály ženy B. Těm se dařilo a po výhře 4:1 nad Athletics a remíze 2:2 s Ovocnými Bázemi si připsaly do tabulky hned čtyři body a jsou nyní na deváté pozici.

Dorostenci také zahájili své putování rokem 2015. V sobotu hráli proti Bučis týmu, se kterým dokázali remizovat 5:5 a proti týmu, který je nyní na 5. místě urvali důležitý bod. Bohužel poté prohráli s Orkou. Nyní se tedy nacházejí na nelichotivém předposledním místě.

Dorostenky mají poprvé v historii šest bodů! Tým kouče Jakuba Záhora si nejprve poradil s Vosami 9:4 a následně porazil i rezervu Mladé Boleslavi. Skvělé výsledky tak posouvají dorostenky v tabulce vpřed.

Velmi dobré výsledky zaznamenali mladší žáci. A tým totiž ve svém domácím prostředí nepoznal hořkost porážky a po třech výhrách vyhrál svůj koš. Postupně porazil Spartu, Králův Dvůr a ve finále Wizardy.

B tým mladších žáků si vedl také slušně. Ve skupině nejprve prohrál 2:1 s týmem z Kralup, ale poté porazil Kutnou Horu. V zápase o třetí místo bohužel podlehl rezervě Bučisu a ukončil své působení na čtvrté pozici.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.