Dvě výhry a prohra u všech týmů

20. 1. 2015

Klub

2 minuty čtení

Do víkendových bojů se zapojila tři družstva Sokola: elévové, starší žáci a starší žákyně.

Elévové sehráli svá utkání v sobotu ve známé hale v Králově Dvoře. Ve skupině je čekaly zápasy s týmy Vos a Akademie z Mladé Boleslavi. S týmem Vos sehráli velmi vyrovnané utkání, které nakonec vyhráli nejtěsnějším rozdílem 6:5. Florbalová Akademie MB elévům dělala větší potíže, prohráli 2:5. V nadstavbové části, kde hráli o umístění proti Rudné, si s chutí zastříleli a vyhráli 7:1.
 
Starší žáci v neděli nastoupili v hale pražských Eagles v Krči. V prvním utkání s rezervou Chodova prohráli těsně 2:3, nicméně podobně jako elévové si spravili střelecký apetit proti Rudné, kterou porazili 7:0. Tyto dva výsledky je poslaly opět do bojů o umístění, kde porazili mělnický Sokol 7:3.
 
Posledním týmem, který nastoupil do víkendových klání, byly starší žákyně. Proti celku z Kralup vyhrály vysoko 12:3, v klasické přestřelce s Wizards podlehly 6:8. Utkání v play-off holky opět proměnily ve střelnici a zvítězily 13:2.
 

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Elévové:
TJ SKV vs. FBK Fat Pipe Vosy Praha 6:5
TJ SKV vs. Florbalová Akademie MB 2:5
TJ SKV vs. Sokol Rudná 7:1
 
Starší žáci:
TJ SKV vs. TJ JM FAT PIPE Chodov C 2:3
TJ SKV vs. Sokol Rudná 7:0
TJ SKV vs. T.J. Sokol na Mělníce 7:3
 
Starší žákyně:
TJ SKV vs. FBC Kralupy n/V 12:3
TJ SKV vs. Wizards DDM Praha 10 6:8
TJ SKV vs. FBC Rafanky Kutná Hora 13:2
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.