Víkendové menu: Ženy zavítají na půdu pohárového mistra

23. 1. 2015

Klub

2 minuty čtení

Mužské áčko má tento víkend volno, několik dalších týmů SKV se však pustí do boje.

Extraligové ženy zavítají v sobotu na půdu čerstvého pohárového mistra z Vítkovic. Favorit je v tomto utkání jasný, nicméně se děvčata mohou v zápase něco přiučit, posbírat důležité zkušenosti a při troše štěstí třeba i nějaký bod do tabulky. Jak si v tomto zápase povedou, můžete vidět od 17:15 v ostravské Dubině.
 
V neděli budou hrát ve druhé lize i ženy z B týmu. Postaví se proti nim nejprve béčko Bohemians a také Kladno. Zápasy se odehrají v Kunraticích od 16:10, respektive od 18:30.
 
Už v sobotu budou hrát junioři svůj domácí turnaj. Na Vinohradech se od 13:00 utkají se sousedy z tabulky Black Angels, později v 16:00 budou hrát proti zatím předposlednímu celku FbC Panthers. Jen jeden zápas čeká na hráčky týmu dorostenek. V neděli v 9:10 se mohou bodově dotáhnout na celek Elite. Zápas můžete sledovat v hale na pražské Děkance.
 
V sobotu v nejvyšším koši nastoupí mladší žáci. Ve skupině nejdříve odehrají v 11:00 zápas s Bučis a poté ve 12:20 s Athletics, dále je ještě bude čekat zápas o umístění. Stejným systémem nastoupí i jejich béčko, jehož zápasy se odehrají až v neděli, a to ve stejné časy nejprve s týmy Athletics B a Bohemians. Oba turnaje se konají v Letňanech.
 
Stejně jako mladší žáci, hrají skupinově i jejich kolegyně z týmu mladších žákyň. Ty čekají utkání s Tatranem Střešovice a Bohemians.
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.