Florbalová neděle na Vinohradech

31. 1. 2015

Klub

2 minuty čtení

Fanoušci vinohradského florbalu se mají v neděli na co těšit. V domácí sokolovně se představí oba dva elitní týmy.

Jako předkrm ženy v důležitém souboji s Jičínem, pak hlavní chod v podobě duelu mužů s nabitou Boleslaví. Pokud jste příznivci vinohradského florbalu, pak máte v neděli ideální příležitost,  jak si ho užít do sytosti.

Ženy se představí ve 14:30 a vyzvou nováčka z Jičína. Tým z Rumcajsova kraje se nachází pouze o jednu příčku před Sokolem a má jen o dva body více. V prvním vzájemném utkání navíc triumfovaly Vinohrady 3:1. Celek trenérky Magdaleny Kotíkové se tak pokusí eliminovat útočnou sílu Gabriely Žůrková a připsat si na své konto třetí výhru v sezoně.

Svěřenci kouče Jana Pazdery se pak s Mladou Boleslaví utkají od šesti hodin. Florbaloví Galacticos do Prahy přijedou i se svými hlavními hvězdami v čele s bronzovým medailistou z MS Jiřím Curneym. Čerství vítězové poháru ovšem již několikrát v letošní sezoně zaváhali a Vinohradští tak nejsou bez šance.

Přijďte vinohradský florbal podpořit! Připraven bude tradiční Bufet U Kníra, o který se stará tým z Hospůdky U Vejdů. A k vidění bude atraktivní florbal. SKV = Společně K Vítězství.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.