Muži nastoupí na Spartě, držitelé SKV Passu mají vstup zdarma!

5. 2. 2015

Muži A

1 minuta čtení

Vinohrady se v dohrávce 17. kola střetnou se Spartou. Pražské derby se uskuteční dnes od 19:55 na Podvinném mlýně.

První vzájemné utkání nedopadlo pro Sokol úspěšně. Sparťané po výhře 10:5 vyloupili Rieger arénu, navíc se tak stalo před televizními kamerami. Hráči v rudém však o své výhře rozhodli až v samotném závěru zápasu, do té doby byli Vinohradští více než vyrovnaným soupeřem.

SKV si může před blížícím se play down zvednout sebevědomí. Ve včerejším přípravném zápase muži porazili výběr juniorské reprezentace 8:6. V posledním kole nepodali proti Mladé Boleslavi špatný výkon, a tak by se nyní v duelu se Spartou mohli dočkat odměny.

Dobrou zprávu máme pro všechny držitele SKV Passu. Ti, kteří vlastní tuto chytrou kartu, mají vstup na Podvinný mlýn zdarma! Neváhejte a vydejte se podpořit náš tým, který bojuje o udržení v elitní soutěži. SKV = Společně K Vítězství!

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.