I přes reprezentační přestávku pokračují další soutěže

6. 2. 2015

Klub

2 minuty čtení

Elitním týmem, který nastoupí o víkendu, jsou muži B. Na zápasy se připravují také ženy C a jejich mladší kolegyně z juniorek.

Muži B v posledních kolech vyklidili čelo tabulky a nyní číhají na třetím místě. Jejich postavení se může změnit již dnes, kdy vyráží ke svému zápasu až do Nymburka. Soupeř se v tabulce nachází o pět míst níž a v uplynulých šestnácti kolech nasbíral 20 bodů, tedy o jedenáct méně než SKV. Pozici favorita bude moct parta vedená trenérem Vondrou potvrdit v osm hodin večer v nymburské městské hale.
 
Druhé víkendové utkání čeká B tým v neděli od 18:00 v Kunraticích. Tam nastoupí k zápasu proti soupeři z chvostu divizní tabulky – Startu98 B. Rezervě Startu se letos nedaří. Nasbírala do tabulky pouhých 13 bodů a na předposlední Kladno B ztrácí dva. Každý bod je tak pro tým z Kunratic velmi cenný.
 
Ženy C čekají v sobotu v rámci domácího turnaje dva zápasy. Nejprve se v 10:20 střetnou s týmem z Kobylis, od 15:00 pak nastoupí k zápasu se Spartou. Kobylisy budou pro ženy velkou výzvou, protože mají stejně bodů, Sparta je na tom v tabulce o poznání lépe a bude v utkání favoritem.
 
Juniorkám se v základní skupině nedařilo a skončily až na nelichotivém posledním místě. Teď však mají šanci na nápravu. Pokud chtějí ještě pomýšlet na případné play off, musí skončit v nadstavbové části tabulky na prvním místě, potřebují tak bodovat. V neděli jedou do České Lípy, kde se v 15:30 utkají s týmem z Kralup nad Vltavou, od 18:30 pak nastoupí proti domácí České Lípě.
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.